Říjen 2017
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5

Podzimní divadelní abonentní sezóna 2017

úterý 3.října
Jakub Zindulka: MANŽELSKÝ ČTYŘÚHELNÍK
Ztřeštěná komedie o rozdílech mezi ženami a muži, komedie o životě, který všichni dobře známe a který nás přesto znovu a znovu dokáže překvapovat. Hru pro Fanny agenturu Praha napsal a zrežíroval Jakub Zindulka.
Manželé Juklovi jsou dlouholetými přáteli manželů Tupých. Květa a Růžena pracují ve stejné mateřské školce, Míra a Radim jsou inženýry ve stejném výrobním podniku. Proto není divu, že se jako každý rok chystají společně oslavit Silvestra. Alkohol teče proudem, a tak vtipkování žen o tom, jak jsou muži neschopní, negalantní, líní, a jak se s nimi nedá žít, a stesky mužů o tom, že ženy se nedají pochopit, vyústí ve furiantskou sázku, která vede k neobvyklé výměně manželů. Jak to dopadne…..?!?! Rozhodně z toho vyjde vynikající komedie, která nepostrádá svěží vtip a akci.
Hrají: Michaela Badinková, Martin Kraus, Dana Homolová a Daniel Rous

Délka představení 120 minut s přestávkou.
http://www.fannyagentura.cz


středa 8.listopadu
Donald Churchill: CHVILKOVÁ SLABOST
Komedie, která je ze života skoro víc než sám život. Hra pražského Divadla v Rytířské v sobě skrývá skvělé dialogy, lehkost, zábavné a moudré okamžiky. Brilantní komedie o nečekaných zvratech a odhaleních ve vztahu muže a ženy.
Audrey a Tony jsou dva roky rozvedeni. Oba už žijí vlastními životy s novými partnery. Stále je však spojují dvě děti a společně prožitých dvacet let manželství. Nyní se setkávají na venkovské chalupě, kterou spolu kdysi sdíleli a která se má nyní prodávat, aby se podělili o nábytek a jiné cennosti... Jejich společné setkání s odstupem času potvrdí, že se nemohou vystát. Nemohou si říct ani dvě slova, aby si vzájemně nevlítli do vlasů. Přesto se pod slupkou ironických poznámek stále skrývá hlubší cit.
Hrají: Petra Špalková, David Matásek, Sandra Černodrinská
Délka představení 120 minut s přestávkou.
http://www.divadlovrytirske.cz/


středa 22.listopadu
F. Scott Fitzgerald, Rebekka Kricheldorf: VELKÝ GATSBY
V klasickém příběhu o velké lásce a ještě větší touze budete mít jedinečnou příležitost vidět na jevišti Jaromíra Noska a to jak otce, tak syna!!!
Jeden z největších světových románů oživuje na jevišti Divadlo A.Dvořáka Příbram. Třicátá léta v Americe, jejich lesk i bída v mnohém připomínají naši současnost. Opulentní, nekonečný večírek se jeví jako výborný způsob, jak uniknout z krize. Ale kdo je ten, který tento večírek pořádá? Skutečně se tohoto boháče, o kterém nikdo nic neví, krize netýká? Gatsby je prototypem muže, který se o všechno, co v životě dokázal a získal, zasloužil sám. Jen lásku si nelze získat tak jednoduše jako peníze. Gatsbyho krize se netýká financí, je to krize iluzí o nekonečné lásce.
V titulní roli: Jaromír Nosek
Dále hrají: Milan Ligač, Lenka Zahradnická, Roman Štabrňák, Šárka Opršálová, Vladimír Senič, Anna Fixová, Eliška Dohnalová / Monika Timková, Jaromír Nosek st.

Délka představení 160 minut s přestávkou.
http://www.divadlopribram.eu


Začátky všech představení v 19 hodin a cena abonentní legitimace činí 800,- Kč (za jednotlivé vstupenky byste zaplatili o více než 100 korun víc!).

Bližší informace na tel. 481 625 092, e-mailu j.bazantova@kcgolf.cz a v kanceláři kulturního domu.