Duben 2024
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5

ABONENTNÍ DIVADELNÍ SEZÓNA 2019

14.11.2018 - 31.12.2018
ABONENTNÍ DIVADELNÍ SEZÓNA 2019
Divadelní předplatné na celý rok 2019 může být vhodným dárkem pod stromeček. Darujte poukázku na následující čtyři představení:

S NEBO BEZ?
Francouzská groteska v produkci Divadla Palace Praha poodhalí svět na prknech, která znamenají svět. Skupina herců zkouší divadelní frašku. Je pár dní před premiérou a nic není hotové. Technika je flegmatická, režisérka nezvládá krizové situace a mezi herci vzrůstá napětí. Nadchází večer premiéry a situace na jevišti se mění v nezvládnutelné delirium. Vtipný text doplňuje smršť pohybových improvizací.
Hrají: Vanda Hybnerová, Vojtěch Záveský, Jakub Žáček, Kateřina Kaira Hrachovcová, Richard Trsťan, Tomáš Grúz
www.divadlopalace.cz
Termín uvedení: 28. března 2019

HRDINOVÉ
Příběh Divadla v Rytířské Praha, v němž chlapecké duše svádí boj s tělesnými neduhy stáří, je kromobyčejně lidský. Tři veteráni z první světové války spolu žijí v domově důchodců. Pravidelně se setkávají na terase svého současného útočiště, vzpomínají na svou minulost a popichují se, aniž tuší, že největší bitva jejich života je teprve čeká. Trojice se v jednu chvíli rozhodne vzepřít monotónnímu životu „ve výslužbě“ a společně si naplánují útěk.
Hrají: Petr Kostka, Jaroslav Satoranský, Miroslav Vladyka
www.divadlovrytirske.cz
Termín uvedení: 14. duben 2019

DOKTOR V NESNÁZÍCH
Agentura Familie Praha uvede francouzskou komedii z prostředí plastické chirurgie. Zábavná hra, až groteska je obohacena skvělou muzikou a úžasnou choreografií. Průměrný plastický chirurg čelí kuriózním situacím v ordinaci své soukromé kliniky. Je samo sebou pohledný, ženatý a beznadějně obklopen ženami všech věkových kategorií. Jak se mezi zákaznicemi prosadí nová recepční bez valného smyslu pro diskrétnost?
Hrají: Karel Zima, Anna Stropnická, Magda Weigertová / Zuzana Mixová, Miluška Bittnerová, Anna Kulovaná / Patricie Solaříková, Kateřina Seidlová.
www.agenturafamilie.cz
Termín uvedení: 30. září 2019

KRÁS(K)A NA SCÉNĚ
Historickou fresku s aktuálním tématem zahraje Městské divadlo Mladá Boleslav. Londýn. Rok 1662. Král Karel II. vydává zákaz hraní ženských postav mužskými herci. Edward Kynaston, herec, který je na vrcholu díky svým ženským hrdinkám, začíná hrát zásadní hru svého života. Co když žije skutečný život jen na prknech s vůni divadelních šminek a v reálném životě je jen bezradným pozorovatelem? To vše ve světě, který se stal navíc nelítostným a bez náznaku soucitu či pochopení... Daniel Bambas obdržel za hlavní roli Cenu Thálie 2017
Hrají: Daniel Bambas j. h., Roman Teprt, Martin Hrubý, Alena Bazalová, Petr Prokeš, Hana Marie Maroušková, Ivo Theimer, Malvína Pachlová, Libor Stach, Ivana Nováčková, Lucie Matoušková, Milan Koníček j. h., Miroslav Babuský, Eva Reiterová, Milan Ligač j. h., Hedvika Najmanová j. h., Johana Nováčková j. h./ Alžběta Matoušková j. h., Otakar Jílek j. h. a Michal Kopčan j. h.
www.mdmb.cz
Termín uvedení: 11. listopadu 2019

Cena abonentky na celý rok 2019 činí 1200,-Kč a může to být vhodný dárek pod stromeček.

Pokud budete chtít věnovat dárkový poukaz na jednotlivé či zcela jiné divadelní představení z naší nabídky, koncert či jinou kulturní akci, obraťte se na kancelář Kulturního centra Golf Semily (tel. 481 625 092, j.bazantova@kcgolf).

< Zpět na přehled akcí