Květen 2024
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

HANA A PETR ULRYCHOVI & JAVORY BEAT

22.3.2023 19:00:00
HANA A PETR ULRYCHOVI & JAVORY BEAT
Javory beat je pestrou hranou a zpívanou hudební historií Hany a Petra od raných začátků až po současnost. Zažijete koncert javorovských písní v podání Hany a Petra Ulrychových za doprovodu kapely Javory Beat, což je rocková formace souběžná s klasickými Javory. Chybět nebudou ani osvědčené hity autorské dvojice. V podání Javory beatu se dočkáme i nejznámějších písní z bigbeatového období sourozenců.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod.

Vstupné: předprodej 520 Kč / na místě 590 Kč

Předprodej v kanceláři KC Golf, v Turistickém informačním centru Semily a v pokladně Kina Jitřenka.
VSTUPENKY MŮŽETE NAKUPOVAT I BEZHOTOVOSTNĚ PŘES REZERVAČNÍ SYSTÉM !!!
Vstupenky nelze rezervovat, pouze zakoupit! Při online prodeji Vám systém povolí koupit pouze 5 ks vstupenek / můžete ale nakupovat opakovaně.


Hana a Petr Ulrychovi

JAVORY BEAT – rocková formace souběžná s klasickými Javory

Byl to zpočátku jen název alba (Indies 2009) a studiové kapely, která ho nahrála. Postupně se začala utvářet pódiová souběžná hudební formace k tradiční sestavě. Prodělávala personální i hudební vývoj.

Petr cítil, že už je čas pokusit se o sólovou písničkářskou výpověď. Nabídka vydavatelství Indies vyústila v jeho roční práci na nových písničkách. Autor a aranžér se v nich přes košatost a experimenty ve své filmové a divadelní tvorbě vrátil k základnímu písňovému tvaru. Obklopil se partou spřízněných muzikantů a ve svém společném projevu šli až na samou dřeň v odmítání dobových počítačových vylepšení, ve snaze o živý projev bez studiových berliček. Hudební skládanka se pomalu naplnila. Je v ní energie elektrické kytary (Miloš Koubek), náhrada bicí soupravy cajonem (Pavel Plch a Ctibor Bártek). Klávesy (Ondra Strouhal) jsou obohacené harmonikou, zjevné je využívání možností pražcové i bezpražcové basové kytary (Kuba Šimáně). Vše občas doplní lyrika nylonové kytary, pohodovost ukulele a na světě bylo CD Bratr sestry (2012). Jiří Plocek na obalu desky píše: S občasným přispěním své sestry Hanky vytváří bratr sestry kytici jednoduchých písniček, v nichž cítíme všechno – starý poctivý beat, stejně jako moravskou lyriku a špičkování klezmerské muziky.

Javory beat je pestrou hranou a zpívanou hudební historií Hany a Petra od raných začátků až po současnost.

Informace a ukázky najdete na webových stránkách skupiny www.javory.cz

Koupit
< Zpět na přehled akcí