Červen 2022
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3

JAZZ BIG BAND

12.11.2021 19:00:00
JAZZ BIG BAND
Páteční večer bude zahájen podobným koncertem, jaký bude dopoledne uveden pro školy. Program je nabitý mládím, rytmem a projekcemi a určitě stojí za návštěvu. Účinkovat bude žákovský Jazztet ZUŠ Jablonec nad Nisou. O taneční vsuvky doplní Taneční obor ZUŠ Semily. Zpěvem obohatí polská zpěvačka Marcelina Bienkiewicz. Celý pořad bude slovem doprovázet herečka Nikola Bartošová, rodačka ze Semil.

Později večer se program přesune do 1. patra, kde bude program pokračovat v podání Justina Lavashe a rytmem nabité vystoupení předvede Tonya Graves se svojí kapelou (možnost pořízení výhodnější vstupenky na celý večer https://www.kcgolf.cz/kalendar-akci/jazz-pod-kozakovem-predplatne-na-cely-patek-12-11-2021/ ).
Veškeré aktuální informace o festivalu naleznete na webu www.jazzpodkozakovem.cz.
Upozorňujeme na možnost pořízení zvýhodněné vstupenky na celý festival a nebo na jeho část. Info o slevách v KC Golf.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod.
Vstupné: 150,- /
sleva 30% pro seniory a studenty, sleva 50% pro děti a žáky ZUŠ

JAZZTET (CZ)

Ondřej Vlášek - altsax, Zuzana Šikolová - flute, Eliška Matoušová - clarinet, Jan Novenko – tenorsax, Ondřej Hašlar - barytonsax, Vít Sladký - trombone, Jan Václavů - trombone,Anna Kvíčalová – piano, Jonáš Turek - guitar, Radim Šlechta - guitar, Florián Pejcha - bassguitar , Martin Gorčík - drums, Kryštof Kubín - drums
JAZZTET je jazzový soubor ZUŠ Jablonec nad Nisou složený z mladých jazzově zapálených muzikantů. Jeho repertoár tvoří skladby různých jazzových směrů od swingu po soul. V ústředním kole národní soutěže jazzových souborů ZUŠ, které se konalo 9. – 10. června 2017 v Litvínově, JAZZTET ve své kategorii zvítězil.

Marcelina Bienkiewicz (PL)
Zpěvačka a autorka písní, studentka klinické logopedie na Lékařské univerzitě ve Wrocławi. Vystudovala jazzový zpěv a hudební výchovu v Hudebním ústavu na Univerzitě v Zieloné Goře. Zúčastnila se mnoha hudebních workshopů. Provádí pedagogickou činnost v oblasti zpěvu a hlasové emise.

Taneční obor ZUŠ Semily (CZ)
Taneční obor v současnosti čítá přes sto žáků, především dívek, ale tancovat chodí i chlapci. Tanečníci a tanečnice navštěvují taneční obor od mateřské školy a mohou tančit až do dospělosti. Věnují se především modernímu tanci - scénickému tanci s přechodem i do jiných stylů. V dnešních choreografiích uvidíte žákyně z druhého cyklu studia. Na choreografiích se tanečnice spolupodílely a budou improvizovat pro ně v netradičním stylu. Taneční obor vede Kateřina Priščáková a Simona Mejsnarová.

Nikola Bartošová (CZ)
Herečka, moderátorka. Působila v pohybovém divadle Veselé skoky, hereckou moderací několik let provázela zábavně vzdělávací koncerty PKF – Prague philharmonia, píše divadelní scénáře pohádek a spolu se souborem Pohadlo pohádky vytváří. Učila literárně-dramatický obor v ZUŠ Semily a ve Fakultní ZUŠ Praha 5 Stodůlky.


Předprodej v kanceláři KC Golf, v Turistickém informačním centru Semily a v pokladně Kina Jitřenka.
VSTUPENKY MŮŽETE NAKUPOVAT I BEZHOTOVOSTNĚ PŘES POČÍTAČOVÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM !!!

Vstupenky nelze rezervovat, pouze zakoupit!

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Navštivte festivalové stránky: https://www.jazzpodkozakovem.cz/

Upozorňujeme na výstavu fotografií s jazzovou tématikou, kterou je možné vidět v Kulturním centru Golf od konce září do konce listopadu. Autorem fotografií je Patrick Marek, jeden z nejrespektovanějších českých fotografů specializujících se na svět velkých pódií, jazzu a vážek.

Prosíme Vás o dodržování aktuálních hygienických opatření vydaných vládou České republiky.
Platná opatření zde:
https://covid.gov.cz/situace/kultura/koncertyKoupit
< Zpět na přehled akcí