Červen 2022
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3

JAZZ CLUB PARTY

12.11.2021 20:30:00
JAZZ CLUB PARTY
35. ročník festivalu bude pokračovat klubovým programem v 1. patře. Tentokrát bude zastoupení spíš zahraniční. První vystupující interpret Justin Lavash balancuje napříč styly mezi blues, folkem a jazzem a uchvátí hrou na kytaru. Druhé vystoupení bude nabité rytmem a energií. Roztančí vás americká multižánrová zpěvačka s nezaměnitelným hlasem Tonya Graves se svojí kapelou, která dominuje zejména v rythm & blues, funky a jazzu.
Veškeré aktuální informace o festivalu naleznete na webu www.jazzpodkozakovem.cz.
Upozorňujeme na možnost pořízení zvýhodněné vstupenky na celý festival a nebo na jeho část. Info o slevách v KC Golf.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 20.30 hod.
Vstupné: 250,- / sleva 30% pro seniory a studenty, sleva 50% pro děti a žáky ZUŠ


Justin Lavash (UK)

Jeho hudba se ubírá napříč styly mezi blues, folkem a jazzem. Virtuózní hra na kytaru často nechá užaslé publikum s otázkou, jak dokáže jeden muž na jeden nástroj vytvořit polyfonii tolika vrstev. Základem Lavashova stylu je sice klasická vybrnkávací technika ve šlépějích průkopníků Daveyho Grahama, Berta Jansche či Johna Martyna, ale v duchu expanze tradičních forem u něj nepřekvapí ani prvky psychedelie, tanečního funky či naopak lyrické anebo dramatické balady. Před příchodem do Prahy nasbíral své hráčské zkušenosti v jižním Londýně coby sideman někdejších pěveckých hvězd.
Jeho vlastní zpěv, syrově hluboký a uhrančivý, vtáhne posluchače do skladeb, kde silné (nezřídka autobiografické) příběhy střídají poetické imprese. Je vyhledávaným mezi umělci z ČR nejrespektovanějších – Lenka Dusilová, Michal Horáček, Sunflower Caravan, Monika Načeva, Radúza, DG 307 či Vladimir Merta.
www.justinlavash.com

Tony Graves (USA)
Tonya Graves - vocal, Ondřej Sluka - drums, leader, Jan Pudlák - piano, Martin Landa - bassguitar, Pepa Floreš - guitar
Tonya Graves je americká multižánrová zpěvačka, která dominuje zejména v rythm & blues, funky a jazzu. Za 26 let své úspěšné kariéry v Čechách prošla několika hudebními uskupeními. Nejdříve to byla spolupráce s Lubošem Andrštem, pak díky Ivo Pospíšilovi (Tea Jay Ivo) začala hrát s kapelou Liquid Harmony, s níž získala svého prvního Anděla. Následovalo nádherných 16 let s Monkey Business, během nichž kapela dostala několik Andělů v různých kategoriích. Od roku 2016 Tonya hraje se svou skupinou, také v triu s kytaristou a baskytaristou a nově letos navázala spolupráci s DJ Bidlem. V roce 2011 vydala CD „I´m the Only Me“ a v roce 2015 CD s názvem „Back to Blues. Tonya je ženou mnoha tváří. Je nejen nadanou hudebnicí a aktivistkou, ale i příležitostnou herečkou, tanečnicí či moderátorkou. Účastnila se také taneční soutěže Stardance či byla porotkyní v mezinárodní soutěži Eurovision Song Contest.
www.tonyagraves.cz


Předprodej v kanceláři KC Golf, v Turistickém informačním centru Semily a v pokladně Kina Jitřenka.
VSTUPENKY MŮŽETE NAKUPOVAT I BEZHOTOVOSTNĚ PŘES POČÍTAČOVÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM !!!

Vstupenky nelze rezervovat, pouze zakoupit!

Navštivte festivalové stránky: https://www.jazzpodkozakovem.cz/

Upozorňujeme na výstavu fotografií s jazzovou tématikou, kterou je možné vidět v Kulturním centru Golf od konce září do konce listopadu. Autorem fotografií je Patrick Marek, jeden z nejrespektovanějších českých fotografů specializujících se na svět velkých pódií, jazzu a vážek.

Prosíme Vás o dodržování aktuálních hygienických opatření vydaných vládou České republiky.
Platná opatření zde:
https://covid.gov.cz/situace/kultura/koncerty

Koupit
< Zpět na přehled akcí