Březen 2023
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

JAZZ POD KOZÁKOVEM - ABO BIG BAND, JAZZ PARTY

30.10.2020 19:01:00 - 30.10.2020 22:00:00
JAZZ POD KOZÁKOVEM - ABO BIG BAND, JAZZ PARTY
Páteční večer bude rozdělen do dvou částí. Zahájen bude podobným koncertem, jaký proběhne dopoledne pro školy. Program je nabitý mládím, rytmem a projekcemi a určitě stojí za návštěvu. Účinkovat bude žákovský Jazztet ZUŠ Jablonec nad Nisou. O taneční vsuvky doplní Taneční obor ZUŠ Semily. Celý pořad bude slovem doprovázet herečka Nikola Bartošová, rodačka ze Semil.
Stejný večer bude jazzová nadílka završena párty v bývalé restauraci v 1. patře KC Golf s charismatickým černošským zpěvákem a DJ s osobitou saxofonistkou.
Využijte zvýhodněnou vstupenku na celý páteční večer.
V KC Golf Semily od 19.00 hod.
Celovečerní vstupné na koncert i jazz párty: 250,- / důchodci, děti, studenti s průkazem ISIC: 200,- Kč

JAZZTET (CZ)
Ondřej Vlášek - altsax, Zuzana Šikolová - flute, Eliška Matoušová - clarinet, Jan Novenko – tenorsax, Ondřej Hašlar - barytonsax, Vít Sladký - trombone, Jan Václavů - trombone, Anna Kvíčalová – piano, Jonáš Turek - guitar, Radim Šlechta - guitar, Florián Pejcha - bassguitar , Martin Gorčík - drums, Kryštof Kubín - drums

JAZZTET je jazzový soubor ZUŠ Jablonec nad Nisou složený z mladých jazzově zapálených muzikantů. Jeho repertoár tvoří skladby různých jazzových směrů od swingu po soul. V ústředním kole národní soutěže jazzových souborů ZUŠ, které se konalo 9. – 10. června 2017 v Litvínově, JAZZTET ve své kategorii zvítězil.

Taneční obor ZUŠ Semily (CZ)
Taneční obor v současnosti čítá přes sto žáků, především dívek, ale tancovat chodí i chlapci. Tanečníci a tanečnice navštěvují taneční obor od mateřské školy a mohou tančit až do dospělosti. Věnují se především modernímu tanci - scénickému tanci s přechodem i do jiných stylů. v dnešním představení uvidíte 2 - 4 ročník II.cyklu studia. Na choreografiích se tanečnice spolupodílely a budou improvizovat pro ně v netradičním stylu. Taneční obor vede Kateřina Priščáková.
Nikola Bartošová ( CZ )
Herečka, moderátorka. Působila v pohybovém divadle Veselé skoky, hereckou moderací několik let provázela zábavně vzdělávací koncerty PKF – Prague philharmonia, píše divadelní scénáře pohádek a spolu se souborem Pohadlo pohádky vytváří. Učila literárně-dramatický obor v ZUŠ Semily a ve Fakultní ZUŠ Praha 5 Stodůlky.
Hermès Karel & Luděk Havel (FR/CZ)
Hermès Karel - vocal, Luděk Havel - piano
Hermès Karel je zpěvák zaměřující se na několik hudebních stylů. Na jeho koncertě můžete slyšet Jazz, soul, pop, funk a plno dalších. Svoje vystoupení plní nejen svými vlastními písněmi, ale také covery známých zahraničních umělců a je vždy zárukou vysoké kvalit, která Vás bude bavit. Dnešní večer ho doprovodí všestranný pianista a dirigent Luděk Havel, který měl tu čest doprovázet plno českých hvězd jako jsou Hana Hegerová, Eva Pilarová, a Karel Gott.
www.hermes-karel.com
DJ Fun & Live Sax by Felicity(CZ/NOR)
Dj Fun - Kristýna Kachtíková - sax
DJ Fun byl v létě 2019 vybrán britským kultovním labelem Defected jako jediný český dj na prestižní festival Defected Croatia, kde vystoupil v konkurenci světové houseové špičky umělců jako Armand Van Helden, Claptone, MAW, Sam Divine či Joey Negro! Je jedním z průkopníků house music v ČR. Svoji hudbu charakterizuje jako groovy „funky jazzy deep“ house s hutnou basou, atmosférickými plochami a melodiemi a příjemnými vokály. V současnosti preferuje také styl nu-disco. Úspěch mají i jeho acid-jazzově laděná vystoupení (např. Jazzinec 2019) za doprovodu předních českých saxofonistů (Ivan Myslikovjan, Bohdan Janeczek...). Dj Fun dokáže publikum svojí hudbou skutečně pobavit a dokonale vygradovat atmosféru.


UPOZORŇUJEME NA MOŽNOST POŘÍZENÍ ZVÝHODNĚNÉ VSTUPENKY NA CELÝ FESTIVAL. INFO O VÝHODÁCH V KANCELÁŘI KC GOLF.

Předprodej v kanceláři KC Golf, v Turistickém informačním centru Semily a v pokladně Kina Jitřenka.
VSTUPENKY MŮŽETE NAKUPOVAT I BEZHOTOVOSTNĚ PŘES POČÍTAČOVÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM !!!

Vstupenky nelze rezervovat, pouze zakoupit!
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Rezervace vstupenek platí 30 dní.
Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 30 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

Koupit
< Zpět na přehled akcí