Září 2021
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3

JAZZ POD KOZÁKOVEM - KLUBOVÝ VEČER

17.11.2017 18:00:00
JAZZ POD KOZÁKOVEM

Festival Jazz pod Kozákovem přibližuje každoročně návštěvníkům, napříč generačním rozdílům jazzovou hudbu v pestré stylové a repertoárové šíři. Připravovaný 31. ročník festivalu proběhne letos trochu netradičně 17. - 18. listopadu 2017.

Páteční hudební večer bude laděný do rytmů energického jazzu, R&B, Soulu a Blues.
Účinkujícími tohoto rytmicky nadupaného večera budou kapely The PeaNuts, Tom Vybíral trio, Dannie Ella a Blues Friends.

The PeaNuts - Blues/funk rocková kapela ze Semil.
Tuto mladou hudební formaci rozhodně stojí za to vidět. Skupina vyniká zejména precizní interpretací klasického blues spojené s nečekanou instrumentální vyspělostí mladé trojice ve složení:
Matěj Myslivec - kytara,zpěv
Václav Matěcha - bicí
Tomáš Valenta – baskytara

Tom Vybíral trio a Zuzana Dumková - Original Compositions & Jazz Standards 
Excelentní klavírní trio, hrající moderní jazz z vlastní autorské dílny. Vynikajícího všestranného hudebníka Tomáše Vybírala- bicí, doplňují přední pražští hudebníci - skvely instrumentalista a aranžér František Krtička na piano a vibrafon a velmi uznávaný a vyhledávaný  kontrabasista Ondřej Štajnochr. Skladby v repertoáru dýchají lehkostí, vzdušností a evokují v publiku nanejvýš příjemné pocity. Trio, kde klavírista občas střídá svůj nástroj s vibrafonem, vzniklo setkáním tří vynikajících hudebníků, kteří ihned rozpoznali, že mají identické hudební cítění a preferují podobný styl jazzové interpretace. Proto se rozhodli založit seskupení, které se bude věnovat vlastní tvorbě všech členů tria a také hraní jazzových standardů v zajímavých úpravách. Vydali společně již dvě autorská CD u vydavatelství Amplion records, která se setkala s velkým ohlasem jak kritiky, tak především posluchačů a skladby z nich jsou často hrany v českých rádiích. Special guest Martin Brádle.

Dannie Ella - RnB/Soul/Neo soul   
Nekorunovaná královna českého R&B je velmi výraznou osobností české popové hudební scény. R&B=Rhythm and Blues, je hudební styl, který kombinuje prvky jazzu, gospelu a blues vytvořený Afroameričany. A právě u samých kořenů R&B v New Yorku čerpala Dannie Ella zkušenosti, navazovala kontakty s místní hudební komunitou a vystupovala v undergroundových klubech. Zde sklízela bouřlivé ovace nejen od afroamerického publika, které ji ocenilo jako jedinou "bílou" zpěvačku, která svým "černým" hlasem dokáže donutit afroamerické publikum v celém klubu křičet a tleskat ve stoje.
Jsme přesvědčeni, že vás tato fenomenální zpěvačka s krásným, plným hlasem, která v Semilech vystoupí se svojí kapelou nadchne.
Kapela vystoupí ve složení: Jožo Mikulka - kontrabas, Mikuláš Pokorný - klávesy, Pavel Plašil - bicí,  David Gašpár - kytara

Blues Friends, místní hudební formace ve složení Miloš Farský, Bohouš Kadleček, Vašek Matěcha a Ruda Fišer.

V bývalé restauraci KC Golf Semily od 18.00 hod.
Vstupné: 250,- Kč (Využijte možnosti koupit si zvýhodněnou vstupenku na oba festivalové dny za 500,-).
Vstupenky jsou bez číslovaných místenek!

Předprodej od v kanceláři KC Golf, v Turistickém informačním centru Semily a v pokladně Kina Jitřenka.
VSTUPENKY MŮŽETE NAKUPOVAT I BEZHOTOVOSTNĚ PŘES POČÍTAČOVÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM !!!
Vstupenky nelze rezervovat, pouze zakoupit!

Koupit
< Zpět na přehled akcí