Únor 2024
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3

JAZZ POD KOZÁKOVEM - OBA FESTIVALOVÉ DNY

17.11.2017 17:00:00 - 18.11.2017 23:30:00
JAZZ POD KOZÁKOVEM - OBA FESTIVALOVÉ DNY ZA ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ
Využijte možnosti koupit si zvýhodněnou vstupenku na oba festivalové dny za 500,-Kč (ušetříte 100,-).¨

Na oba hlavní večery je v prodeji společná vstupenka, která Vám ušetří 100,-Kč
Máte možnost užít si oba nabité festivalové dny plné kvalitní hudby. V pátek je to klubový večer v prostoru bývalé restaurace a v sobotu slavnostní večer na velkém sále.

Jazzový víkend odstartujeme v pátek 17. listopadu 2017 od 17 hodin v předsálí KC Golf Semily slavnostní vernisáží k výstavě „30 let Jazzu pod Kozákovem“. Těšit se můžete i na živou hudbu.

Následovat bude od 18 hodin v restauraci KC Golf první festivalový koncert. Bude laděný do rytmů energického jazzu, R&B, Soulu a Blues. Pódium nám na správnou teplotu zahřeje semilská kapela The PeaNuts složená z mladých a nadějných muzikantů interpretujících především klasický blues. Pokračovat bude přední pražské Tom Vybíral Trio & Zuzana Dumková, složené z vynikajících muzikantů pražské jazzové, ale i klasické scény. Uslyšíte moderní jazz, hip hop, scat s propojením vlastní tvorby s originálním rozvíjením hudebních nápadů a citlivým zpěvem výborné Zuzany Dumkové.citlivý zpěv a originální rozvíjení hudebních nápadů. citlivý zpěv a originální rozvíjení hudebních nápadů. citlivý zpěv a originální rozvíjení hudebních nápadů

O další vystoupení se postará nekorunovaná královna českého R&B. Zpěvačka Dannie Ella s kapelou. Dannie Ella je velmi výraznou osobností české popové hudební scény. Rhythm and Blues studovala u jeho samotných kořenů v americkém New Yorku. Zde sklízela bouřlivé ovace nejen od afroamerického publika, které ji ocenilo jako jedinou "bílou" zpěvačku, která svým "černým" hlasem dokáže donutit afroamerické publikum v celém klubu křičet a tleskat ve stoje. Zpívala také s muzikanty spolupracujícími s Whitney Houston, Alicii Keys nebo Michaelem Jacksonem.

Celý večer uzavře opět místní bluesová kapela Blues Friends ve složení Miloš Farský, Bohouš Kadleček, Vašek Matěcha a Ruda Fišer.

Hlavní, slavnostní koncert „Jazzu pod Kozákovem“ proběhne v sobotu 18. listopadu 2017 od 18 hodin v hlavním sále KC Golf Semily. O tom, že to bude večer plný hvězd, není pochyb. Prvním vystupujícím bude jeden z nejvýznamnějších současných českých houslistů a výrazná osobnost české hudební scény. V jazzových inspiracích napříč stoletími zazní virtuózní housle v rukou Jaroslava Svěceného, jehož koncertní projekty sklízí velký úspěch a přitahují publikum všech věkových skupin. Jaroslav Svěcenývystoupí v Semilech po boku Komorního orchestru, který je složen z nejlepších pražských instrumentalistů a klasického jazzového uskupení Tom Vybíral Trio.

Druhou hvězdou sobotního večera bude americký wedding singer Chuck Wansley a Csaba Csendes trio. Chuck Wansley je vynikající zpěvák s krásným, plným a nenapodobitelným černošským hlasem, který Vás zaručeně strhne k dobré náladě. V Americe působil hlavně v Bostonu a New Yorku. V New Yorku spolupracoval se slavnou kapelou Match a našel úspěch i jako bubeník a tanečník v muzikálech na Broadwayi.Stal se zakládajícím členem Warp-9, jedné z prvních electro hip
hop kapel. Výčet hráčů, se kterými spolupracoval, by vydal na několik stránek. V současné době žije a působí v Los Angeles.

Slavnostní večer ukončí swingová párty v předsálí.

Vstupné na oba dny: 500,- Kč
Vstupenky jsou bez číslovaných místenek a to jak páteční, tak i sobotní!

Předprodej od v kanceláři KC Golf, v Turistickém informačním centru Semily a v pokladně Kina Jitřenka.
VSTUPENKY MŮŽETE NAKUPOVAT I BEZHOTOVOSTNĚ PŘES POČÍTAČOVÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM !!!
Vstupenky nelze rezervovat, pouze zakoupit!< Zpět na přehled akcí