Březen 2023
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

KULTURNÍ ZÁŽITEK JAKO VÁNOČNÍ DÁREK

1.12.2016 - 24.12.2016

KULTURNÍ ZÁŽITEK JAKO VÁNOČNÍ DÁREK

Chcete udělat svým blízkým radost? Darujte jim zážitek, který je potěší. Kupte jim dárkový poukaz na představení z nabídky Kulturního centra Golf.

CELEBRITY - stand-up comedy Ondřeje Sokola
Nečekaný pohled do soukromí Ondřeje Sokola a téměř všech umělců v České republice. Ondřej Sokol je muž mnoha talentů – hraje, režíruje, překládá a improvizuje se svými hereckými kolegy z Partičky. Nyní se ale rozhodl pustit se do dalšího žánru, a sice do stand-up comedy. Jak už název napovídá, Ondřej Sokol během svého sólového komického výstupu prozradí mnohé nejen na sebe, ale také na své kolegy. „V tomto případě je člověk na jevišti sám za sebe. Vypráví věci ze svého života. Stand-up comedy jsou založené na tom, že lidé jsou výjimečně upřímní a rozebírají věci, které by jinde neřešili,“ říká Sokol.
Můžete se těšit na pompézní jevištní show, herecky vyšperkované historky, které vygradují téměř až do absurdna a na tři velká bonusová jevištní osvěžující kouzla. V Kulturním centru Golf přivítáme tuto originální podívanou v neděli 22.1.2017.
Pohled do soukromí Ondřeje Sokola můžete prostřednictvím dárkového poukazu věnovat jako vánoční dárek.

Vhodným dárkem je abonentka na jarní divadelní sezónu. Darujte poukázku na následující tři představení:

úterý 14. února
Bernard Slade: KAŽDÝ ROK VE STEJNOU DOBU
Vtipnou, chytrou a dojemnou divadelní hru Divadla Bez zábradlí o osudovém setkání dvou lidí skvěle ztvárnila Veronika Freimanová po boku se Zdeňkem Žákem. Oba se seznámí v malém hotelu. Jejich vzájemné okouzlení je tak veliké, že se pak pravidelně po dvacet let scházejí jednou v roce, daleko od svých rodin. Stráví spolu vždy jeden víkend. Na tom by možná nebylo nic zvláštního, kdyby oba neměli nejen své manželské partnery, ale každý také děti. Jejich milostný vztah prochází různými stupni vývoje. Milostná komedie s mnoha půvabnými momenty nepostrádá chytrý humor. Neřeší ani žádné hluboké společenské problémy, přesto se v jednom hotelovém pokoji odehraje kus dějin.
Hrají: Veronika Freimanová, Zdeněk Žák
čtvrtek 2. března
Neil LaBute: TLUSTÝ PRASE
Hra o životě s kily navíc. Divadelní společnost Indigo Company uvede současný příběh velké lásky, která musí přemoct několik kil nadváhy. Láska prý hory přenáší. Co když ale vážíte tolik, že se do náruče lásky už nevejdete? Co když žijete ve světě, kde touha po dokonalosti vám vymezila jen malé místo bez slunce? Buď se okamžitě změňte a buďte hubení, tedy krásní, tedy úspěšní a proto i šťastní. Anebo se vydejte do nelehkého boje a buďte sami sebou, i když možná prohrajete. Helena nemá žádnou vadu. Jen je tak trochu při těle. Bude příběh Heleny a Toma pohádkou s happy endem, anebo hororem, na jehož konci nezůstane kámen na kameni?
Hrají: Jana Trojanová, Ondřej Rychlý nebo Michael Vykus, Lilian Fischerová a Martin Kraus nebo Tomáš Novotný.
pondělí 3. dubna
Francis Veber: CHLAP NA ZABITÍ
Francouzská komedie o tom, jak se profesionální zabiják (Filip Blažek) stane obětí sebevraha (Miroslav Vladyka), je doslova nabitá slovním a situačním humorem.
Když se setká nekompromisní nájemný zabiják s nesmělým ztroskotancem, který se snaží spáchat sebevraždu, může to na první pohled vypadat, jako snadná práce. Opak je však pravdou... Precizně připravenou akci mu však začne narušovat dotěrný soused z vedlejšího hotelového pokoje. Po neúspěšném pokusu se oběsit, chce hotelový poslíček zavolat policii, což se zločinci vůbec nehodí, proto se rozhodne, že situaci vyřeší sám. Netuší však, že zbavit se toho dotěrného chlapa bude nad jeho síly…
Hrají: Filip Blažek, Miroslav Vladyka, Jaroslav Šmíd, Betka Stanková, Michal Slaný, Milan Šimáček

Obdarovat můžete formou vánočního dárkového poukazu.

PETR KOLÁŘ - tour 2017 „Jednou nebe zavolá“
Několikanásobný stříbrný Slavík Petr Kolář zavítá spolu s doprovodnou skupinou 7.března 2017 do Semil v rámci turné „Jednou nebe zavolá“. Můžete se těšit na komorní akustický koncert, kde kromě osvědčených hitů Jednou nebe zavolá, Den, kdy se vrátí láska či snad nejznámější Ještě, že Tě lásko mám… zazní i písničky jeho kolegů i písně méně známé, průřezově z celé jeho tvorby. Hudební zážitek plný nejpopulárnějších hitů může být v podobě dárkového poukazu vhodným vánočním dárkem.

ŠKWOR
Stálice české rockové scény se po tříleté pauze opět vrací 10.3.2017 do Semil. Kapela Škwor si za dobu své existence našla styl, podle kterého ji pozná i méně cvičené ucho. Fanoušci je milují za to, že se jim jako jedné z mála kapel u nás podařilo zpopularizovat poměrně undergroundový žánr, který byl do určité doby přístupný jen zarytým zasvěcencům. Jejich hlavní parketou jsou texty, které jsou sakra pravdivé, hudba, která je až metalová, a výrazný zpěv. Fanoušci si na tuto souhru těchto vlastností Škworu za ten čas zvykli a nechtějí jinak. Jedinečnou show plnou ohně i hitů můžete v podobě dárkového poukazu pořídit jako vánoční dárek.

< Zpět na přehled akcí