Duben 2024
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5

KULTURNÍ ZÁŽITEK JAKO VÁNOČNÍ DÁREK

14.11.2018 - 24.12.2018
KULTURNÍ ZÁŽITEK JAKO VÁNOČNÍ DÁREK
Chcete udělat svým blízkým radost? Darujte jim zážitek, který je potěší. Kupte jim dárkový poukaz na představení z bohaté nabídky Kulturního centra Golf.

3.1.2019
MŮŽEM I S MUŽEM

Jedna oslava narozenin, čtyři ženy, čtyři příběhy a jedna velká touha po lásce. Autorské představení hereček Vandy Hybnerové, Kateřiny Kairy Hrachovcové, Dáši Zázvůrkové a Jitky Sedláčkové, které vzniklo z potřeby být spolu, něco tvořit, bavit se prací. Co vše na sebe dámy během jedné narozeninové párty prozradí, a co vlastně ženy dělají, když si myslí, že je nikdo nevidí, se diváci dozví právě díky této vtipné feérii. Divadelní komedie, ve které se bude i zpívat, se nikterak netají podobností s oblíbeným romantickým televizním seriálem Sex ve městě. Chcete-li se skvěle pobavit, jste zváni na tuto parádně rozjetou dámskou jízdu…

30.1.2019
Veselý zážitek plný smíchu můžete věnovat spolu s poukazem na talk show MINIPÁRTY S KARLEM ŠÍPEM. Zcela nová zábavná talk show baviče, moderátora a textaře Karla Šípa na motivy televizního pořadu Všechnopárty tentokrát s jediným hostem J. A. Náhlovským. Prostor dostanou také dotazy diváků.

9.2.2019
NOC NA KARLŠTEJNĚ
Jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých muzikálů ve výpravném podání DS Tyl ve spolupráci s ZLOM, z.s. Vás přenese na hrad Karlštejn, kam podle legendy nesmí žádná žena.
Soubor je u nás známý skvělými projekty "Z muzikálu do muzikálu I. a II." Tentokrát uvedou muzikál na motivy knihy Jaroslava Vrchlického z pera Zdenka Podskalského a na hudbu Karla Svobody a společně zažijeme neopakovatelnou noc na Karlštejně.

20.3.2019
4TET
Nová koncertní verze V. Show, která každého udiví neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady. Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou! Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů, temperamentní herecké a "taneční" výkony všech aktérů, to je 4TET.

27.3.2019
KAREL PLÍHAL – recitál
Ojedinělý hudebník textař a poeta, se po koncertní pauze způsobené zdravotními potížemi s rukou vrací na koncertní podia. Karel Plíhal v jedné chvíli dokáže publikum rozesmát veselou básničkou, aby vzápětí posluchače rozněžnil a roztesknil emotivním textem písně. Jednočlennou kapelu Karla Plíhala posílí skvělý kytarista Petr Fiala.

11.5.2019
DYMYTRY - S NADĚJÍ TOUR 2019
Metalová kapela Dymytry vyráží na jaře 2019 na svou další samostatnou šňůru. Během dvanácti koncertů po celé ČR zazní nové pecky i osvědčené hity. Vystoupení této energické maskované party doplní světelná show světové úrovně včetně videoprojekcí na obří LED obrazovce. Tato vpravdě hudební událost potěší srdce každého rockera! Večer zahájí předkapela.

Obdarovat můžete formou vstupenek a vánočního dárkového poukazu.
Předprodej od v kanceláři KC Golf, v Turistickém informačním centru Semily, v pokladně Kina Jitřenka a online z webu.
Dárkové poukazy jsou k dostání pouze v kanceláři č.8 v Kulturním centru Golf.


< Zpět na přehled akcí