Březen 2023
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

KULTURNÍ ZÁŽITEK JAKO VÁNOČNÍ DÁREK

24.11.2015 - 29.12.2015

KULTURNÍ ZÁŽITEK JAKO VÁNOČNÍ DÁREK

Chcete udělat svým blízkým radost? Darujte jim zážitek, který je potěší. Kupte jim dárkový poukaz na představení z nabídky Kulturního centra Golf.

Exotická diashow Jiřího Kolbaby
OSTROV BALI - můj druhý domov
Jeden z nejznámějších českých dobrodruhů, cestovatel Rádia Impuls a viceprezident Českého klubu cestovatelů, Jiří Kolbaba, Vás prostřednictvím svých jedinečných fotografií provede po ostrově Bali s důrazem na unikátní přírodní úkazy, kompozice a roztodivné tváře domorodců s nádechem dobrodružství, poznání, exotiky a tajemna.
Na rozhraní Tichého a Indického oceánu, uprostřed indonéského souostroví, 800 km jižně od rovníku, leží malebný ostrov Bali. Tři miliony hinduistů prezentují každodenně svoji víru četnými oslavami, průvody a modlitbami. Navštívíme chrámy, domácnosti, rybářské vesnice, hory, jezera i okolní ostrovy. Čeká nás návštěva ojedinělého místa plného krásných lidí s bohatým duchovním životem, ostrova, který nemá na této planetě obdoby. V Kulturním centru Golf přivítáme tuto originální podívanou v pondělí 11.1.2016. Virtuální výpravu do exotických destinací můžete prostřednictvím dárkového poukazu věnovat jako vánoční dárek.


Veselý zážitek plný smíchu můžete věnovat spolu s poukazem na talk show Karla Šípa – MINIPÁRTY. Zcela nová zábavná show baviče, moderátora a textaře Karla Šípa na motivy televizního pořadu Všechnopárty, je volným pokračováním pořadu Všechnopartička, který byl v Semilech úspěšně před časem uveden. I tentokrát bude jediným hostem J. A. Náhlovský. Prostor dostanou i dotazy diváků. Vstupenky na toto představení, které se uskuteční ve středu 30. března, jsou již v předprodeji, proto neváhejte!!! I k tomuto představení nabízíme dárkový poukaz.

Vhodným dárkem je abonentka na jarní divadelní sezónu. Darujte poukázku na následující tři představení:

pondělí 1. února JMÉNO
Pražské Divadlo Verze uvede salonní francouzskou komedii. Brilantní hra se skvělým hereckým obsazením nabízí vysoce komický pohled na sebejisté zastánce svobodného myšlení. Mezi dobrými přáteli a příbuznými se dá mluvit o všem a vlastně žádné téma by nemělo být tabu. Když se ale úspěšný realitní makléř Vincent na večeři u své sestry a švagra svěří se záměrem dát svému synovi jméno Adolf, zdá se, že hranice civilizované konverzace byla překročena. Středostavovské předsudky jsou, zdá se, přeci jen větší, než se přítomní liberálové domnívali. Hrají: Roman Zach, Linda Rybová, Jan Dolanský, Jana Janěková ml., Petr Lněnička


sobota 5. března
RYCHLÉ ŠÍPY Z OLTECU aneb Opereta třetího věku
Pocházejí legendární Rychlé šípy z brněnského Oltecu, nebo z Prahy? Ořechovské divadlo jako správný brněnský patriot ví, že Oltec je slangové označení brněnské městské části Staré Brno. Půvabné, místy i drsné slovní hříčky si nenásilnou formou „utahují“ z brněnského slangu a se značnou nadsázkou tak rámují celé představení. Hlavní dějovou linií je ale víra v plně aktivní stáří. Prostě řečeno, hlavním hrdinům a jejich soukmenovcům je již více jak sedmdesát, ale stále jsou ochotni aktivně bojovat za spravedlnost a svoji čest. Vše s mírou vkusné nadsázky a s mnoha melodickými písněmi z dílny Vlastimila Pešky. Hrají: Vlastimil Peška, Helena Pešková, Květoslav Kozel, František Karlíček, Jiřina Kotvrdová, Radoslava Hadačová, Karel Hegner, Martin Šikula a další.


pondělí 11. dubna
KRÁLOVA ŘEČ

Hru, která vznikla podle tajných deníků britského královského logopeda uvádí pražské Divadlo pod Palmovkou. V roli koktavého anglického krále Jiřího VI. se představí Martin Stránský, který za svůj výkon právem získal 2. místo v kategorii Nejlepší mužský herecký výkon roku 2013.
Působivá a emotivně silná tragikomedie o překonávání vlastních slabostí, opravdovém vědomí odpovědnosti a zranitelném mužství. Skutečností inspirovaný osud britského krále, potýkajícího se s koktáním, které stejně jako jeho nesmělost a psychická zranitelnost zásadně ohrožují budoucnost království, jenž se nachází se na prahu světové války a naléhavě potřebuje silnou a kvalitní osobnost ve svém čele…
Hrají: Martin Stránský, Dušan Sitek, Simona Vrbická/Petra Horváthová, Kateřina Macháčková, Miloš Kopečný/René Přibil, Karel Vlček, Ivan Jiřík, Rudolf Jelínek, René Přibil/Ivo Kubečka, Jiří Havel, Karel Hlušička, Václav Vostarek...

Obdarovat můžete formou vánočního dárkového poukazu.
Začátky všech představení budou v 19 hodin. Cena jarní abonentky bude 800,- Kč (sleva oproti jednotlivému vstupnému je téměř 100,- Kč).
Abonentky pro nové předplatitele jarní sezóny budou k vyzvednutí po 5.lednu, kdy končí rezervace míst stálým předplatitelům. Pokud chcete abonentku použít jako dárek, bude k mání dárkový poukaz, na základě kterého si obdarovaný vyzvedne po 5.lednu své průkazky ABO.


< Zpět na přehled akcí