Březen 2023
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

PODZIMNÍ DIVADELNÍ SEZÓNA

10.5.2017 - 5.9.2017
PODZIMNÍ DIVADELNÍ SEZÓNA

Pro zájemce budou připraveny cenově zvýhodněné abonentky. Cena abonentní legitimace bude 800,- Kč (za jednotlivé vstupenky byste zaplatili o 120 korun více!). Začátky všech představení budou v 19 hodin.
Stálým předplatitelům rezervujeme jejich místa do 5.září 2017!!!
Prodej abonentek novým předplatitelům bude zahájen po tomto datumu, kdy končí rezervace míst stálým předplatitelům.
Vstupenky na jednotlivá představení budou v prodeji od 11.9.2017

Na předplatné jsou připravena tradičně tři představení:

úterý 3.října
MANŽELSKÝ ČTYŘÚHELNÍK

Ztřeštěná komedie o rozdílech mezi ženami a muži, komedie o životě, který všichni dobře známe a který nás přesto znovu a znovu dokáže překvapovat.

Spřátelené manželské dvojice společně slaví Silvestra. Alkohol teče proudem, a tak vtipkování žen o tom, jak jsou muži neschopní, negalantní, líní, a jak se s nimi nedá žít, a stesky mužů o tom, že ženy se nedají pochopit, vyústí ve furiantskou sázku, která vede k neobvyklé výměně manželů. Jak to dopadne…..?!?! Rozhodně z toho vyjde vynikající komedie, která nepostrádá svěží vtip a akci.Hrají:Michaela Badinková, Martin Kraus, Dana Homolová a Daniel Rous.


středa 8.listopadu
CHVILKOVÁ SLABOST
Brilantní komedie o nečekaných zvratech a odhaleních ve vztahu muže a ženy, která je ze života skoro víc než sám život.
Audrey a Tony jsou dva roky rozvedeni. Oba už žijí vlastními životy s novými partnery. Nyní se setkávají na venkovské chalupě, aby se podělili o nábytek a jiné cennosti... Jejich společné setkání s odstupem času potvrdí, že se nemohou vystát. Nemohou si říct ani dvě slova, aby si vzájemně nevlítli do vlasů. Přesto se pod slupkou ironických poznámek stále skrývá hlubší cit.
Hrají: Petra Špalková, David Matásek, Sandra Černodrinská


středa 22.listopadu
VELKÝ GATSBY
V klasickém příběhu o velké lásce a ještě větší touze budete mít jedinečnou příležitost vidět na jevišti Jaromíra Noska a to jak otce, tak syna!!!
Dramatizace proslulého románu, odehrávajícího se ve třicátých létech v Americe, jejichž lesk i bída v mnohém připomínají naši současnost. Opulentní, nekonečný večírek se jeví jako výborný způsob, jak uniknout z krize. Ale kdo je ten, který tento večírek pořádá? Skutečně se tohoto boháče, o kterém nikdo nic neví, krize netýká? Gatsby je prototypem muže, který se o všechno, co v životě dokázal a získal, zasloužil sám. Jen lásku si nelze získat tak jednoduše jako peníze. V titulní roli: Jaromír Nosek
Dále hrají: Milan Ligač, Lenka Zahradnická, Roman Štabrňák, Šárka Opršálová, Vladimír Senič, Anna Fixová, Eliška Dohnalová / Monika Timková, Jaromír Nosek st.

< Zpět na přehled akcí