Únor 2024
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3

PODZIMNÍ DIVADELNÍ SEZÓNA

1.9.2014 - 15.9.2014

DIVADELNÍ PODZIM JE PŘIPRAVEN, OBJEDNEJTE SI SVOJI ABONENTKU!

Kulturní centrum Golf Semily připravilo podzimní divadelní sezónu, opět bude obsahovat tři divadelní představení na předplatné. Pro zájemce budou připraveny cenově zvýhodněné abonentky. Firmy a organizace ze Semil mají možnost zakoupit pro své zaměstnance abonentky ze sociálních fondů. Jednotlivci zase mohou věnovat abonentku jako dárek svým blízkým a příbuzným k nejrůznějším příležitostem. Cena podzimní abonentky bude 800,- Kč (sleva oproti jednotlivému vstupnému je 100,-Kč).


Stálým předplatitelům rezervujeme jejich místa do 5.září 2014 !!!

úterý 30. září
Terrence McNally:
FRANKIE & JOHNNY
Romantický a krásný příběh začátku jedné lásky.  
Divadlo v Rytířské nabízí divákům velmi zajímavou podívanou o tom, jakou dá práci vzájemné sbližování dvou obyčejných lidí, kterým život přichystal řadu těžkých životních zkoušek.
Johnny se právě vrátil z vězení a našel si práci v malé newyorské restauraci, kde pracuje i Frankie,
tato otevřeně prostořeká číšnice ho okouzlí. V první chvíli se zdá, že jejich vztah nemůže fungovat, ale po sérii vtipných slovních přestřelek a klasických nedorozumění svitne jakási naděje.
Hrají: Tereza Kostková a Aleš Háma, který herecky velmi mile překvapí!

úterý 28. října
C.S.Forester:
AFRICKÁ KRÁLOVNA
Humorný i dramatický příběh o tom, k čemu dokáže chytrá žena přinutit zamilovaného muže.
Divadlo Palace představí romantický příběh dvou značně rozdílných lidí, kteří se shodou válečných okolností vzájemně sblíží natolik, že dokážou v malé lodi zvané Africká královna projet nebezpečnými peřejemi. Těžko by se hledal nesourodější pár, než jsou oni dva. On - ostřílený lodník, ona - spořádaná dcera ze slušné farářské rodiny. Jejich prvotní vzájemná nevraživost se nakonec promění v lásku...
Hrají: Linda Rybová a Hynek Čermák

pátek 14. listopadu
Irena Dousková:
HRDÝ BUDŽES
Husákova normalizace očima osmileté Helenky Součkové je hereckým koncertem Báry Hrzánové.
Inscenace divadla A.Dvořáka Příbram je velmi zdařilou dramatizací úspěšné stejnojmenné prózy spisovatelky Ireny Douskové. Hrdinka příběhu je žákyně druhé třídy základní devítileté školy Helenka Součková. Právě ona je středobodem hry a z jejího vyprávění se odvíjí sled komických příhod, trapných zážitků, drobných i větších neštěstí, které malá Helenka nejen prožívá, ale zároveň je s bezprostředností svému věku vlastní hodnotí a komentuje. Výborně napsaný text a mimořádná herecká kreace Barbory Hrzánové v hlavní roli jsou garantem dobré nálady i podnětem k zamyšlení.
Hrají: Bára Hrzánová, Jarmila Vlčková / Marcela Šiková, Libor Jeník

 


< Zpět na přehled akcí