Březen 2023
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

Tip na vánoční dárek

16.12.2014 - 24.12.2014
Chcete udělat svým blízkým radost? Darujte jim zážitek, který je potěší. Kupte jim dárkový poukaz na představení z nabídky Kulturního centra Golf.

V lednu bude uspořádán zájezd do Liberce do velkého divadla na představení Nikolaje Vasiljeviče Gogola: Revizor
Odjezd autobusu bude ze Semil. Je možné domluvit i další nástupní místa po trase. Autobus zaveze diváky přímo k divadlu, kde je po představení zase vyzvedne. Využijte této možnosti pohodlně navštívit krásné Divadlo F.X.Šaldy v Liberci.
Nikolaj Vasiljevič Gogol: Revizor
Slavná satirická komedie, která k nám má blíž, než si myslíme. Příběh falešného domnělého revizora z Petrohradu, jehož příjezd obrátí naruby život celého města. Co všechno kvůli němu budou ochotní udělat hejtman se svou ženou a dcerou, soudce, velitel policie a další obyvatelé...?
pátek 23.ledna 2015
Odjezd ze semilského náměstí v 17.30
Cena vstupenky včetně cesty bude pouhých 300,- Kč
Vstupenky s velmi výhodnými místenkami - do 6. a 7.řady v přízemí.
Na přání zhotovíme dárkový poukaz.


neděle 15.února

Žena za pultem 2: Pult osobnosti

Legendární vševědoucí levicová prodavačka se vrací ve vizionářské komedii!
Je volební víkend. Jiřina, prodavačka v malém koloniálu, věří, že to konečně dopadne a komunisté vyhrají. Již dlouho se učí, jak se řeknou čínsky rohlíky a vlašák, protože chce stačit čínským obchodníkům, kteří přijdou, až se rozjede obchod s východem. Číňané nezklamou, ti nejsou jako Rusové. Tentokrát to všechno vyjde a její syn Kája udělá hereckou kariéru, bude novým Vladimírem Brabcem. Hanka, která nakupuje u Jiřiny makrobiotickou stravu, se jí vysmívá. Komunisti nikdy nevyhrají a Jiřina je bláhová. Ale není náhodou naivní spíš Hanka, když věří, že s ní její stokilový muž Pepa drží dietu…?

Současný přední divadelní autor Petr Kolečko, jehož hry se pro řadu diváků stávají přímo kultem, napsal na tělo hereckým legendám Jiřímu Lábusovi a Oldřichu Kaiserovi „vizionářskou komedii“ Žena za pultem 2: Pult osobnosti. Exklusivní autorský tým doplňuje výrazná režisérská osobnost David Drábek.
OSOBY A OBSAZENÍ:

Jiřina ...... Jiří Lábus
Hanka .....Oldřich Kaiser
Pepa ....... Jiří Lábus
Kája ........ Oldřich Kaiser

V sále KC Golf Semily od 19.00 hod.
Vstupné: 350,-/ 300,- Kč

Předprodej od 20.11.2014 Rezervované vstupenky nutno vyzvednout do 5ti pracovních dnů!!!

Možno zakoupit dárkový poukaz.


pátek 6.března

KONCERT VOKÁLNÍHO SESKUPENÍ 4TET – IIIb VERZE PROGRAMU/ obnovená verze s novými sólo i společnými písněmi/

Již více jak 11 let udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady VOKÁLNÍ SESKUPENÍ 4TET/ Jiří Korn, Jiří Škorpík, Dušan Kollár, David Uličník/. Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou v nové verzi programu, která měla premiéru na podzim 2012.

Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a "taneční" výkony všech aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou. Není tedy divu, že vystoupení 4TETu bývají vyvrcholením jak prestižních akcí, tak i společenských událostí.
V Kulturním centru Golf přivítáme tuto originální podívanou 6.3.2015 od 19:00 hodin.

Vstupné: 400,- / 360,- Kč
Prosíme, r
ezervované vstupenky vyzvedněte do 5ti pracovních dnů!!!
Předprodej zahájen!

Na tato představení nabízíme dárkové poukazy!


Dalším tipem na vánoční dárek je abonentka na jarní divadelní sezónu.

Jsou připravena následující tři představení:

středa 4. března
Bohumil Hrabal: OSTŘE SLEDOVANÉ VLAKY
Adaptace slavné prózy Bohumila Hrabala. Poutavá hra o hledání dospělosti z pohledu mladého člověka v nastudování Městského divadla Mladá Boleslav. Inscenace ve které jsou na pozadí dusivé okupační atmosféry zobrazeny erotické problémy železničního eléva Miloše Hrmy i jeho cesta k hrdinskému činu...
Hrají:
Matouš Ruml, Petr Halíček, Miroslav Babuský, Ivana Nováčková, Tereza Rumlová/Marie Majkusová, Dagmar Teichmannová, Ludvík Jiřík, Petra Nakládalová/Lucie Matoušková, Roman Teprt, Petr Prokeš/Martin Hrubý, Petr Bucháček, Ivo Theimer

pátek 10. dubna
Noelle Chatelet: ŽENA VLČÍ MÁK
Hra je monologem starší dámy, která prožívá ve věku, kdy se většina jejich vrstevnic už dávno smířila s šedí, jednotvárností a osamělostí zbytku života, nečekané, citové vzplanutí, neuvěřitelnou, ostýchavou, dychtivou a stejně intenzivně opětovanou lásku k muži ještě o deset let staršímu, než je ona sama.
Hraje: Hana Maciuchová ztvární herecký koncert pro jedinou herečku.


neděle 26. dubna
Ray Cooney: PRACHY!!!
Herecky skvěle obsazená situační komedie, jejíž hrdinové se díky nečekanému nálezu kufříku plného peněz ocitnou v neuvěřitelném řetězci stále se vršících lží, úskoků, výmluv a dokonce i vydírání. Vidina bohatství rozmetá nejen poklidný život spořádaného manželského páru, ale vtáhne do hry i další aktéry...

Hrají: Ondřej Vetchý, Vanda Hybnerová, Nela Boudová, Pavel Kikinčuk, Jiří Štrébl, Michal Novotný, Richard Trsťan, Zdeněk Košata.

Cena abonentky na tato tři představení je 700,- Kč.
Nabízíme vánoční dárkové poukazy.
< Zpět na přehled akcí