Březen 2023
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

VÁNOČNÍ DÁREK Z KC GOLF

1.12.2020 - 25.12.2020
KULTURNÍ ZÁŽITEK JAKO VÁNOČNÍ DÁREK

Chcete udělat svým blízkým radost? Darujte jim zážitek, který je potěší. Kupte jim dárkový poukaz na představení z bohaté nabídky Kulturního centra Golf.

Tak jako každý rok, připravilo Kulturní centrum Golf Semily vánoční nabídku. Ke všem nabízeným pořadům budou připraveny dárkové poukazy. V prodeji jsou i dárkové poukazy ve Vámi požadované hodnotě, které je možno čerpat na libovolné představení dle vlastního výběru.

Chápeme, že se v této nestabilní době cokoli těžko dopředu plánuje a není žádná jistota, že jaro bude probíhat v normálním režimu. Přesto si Vám dovolíme nabídnout tento lákavý program, který může být i vhodnou inspirací na vánoční dárek. Můžeme Vám ale slíbit, že v případě, že nebude možné v daném termínu program uvést, vždy uděláme vše pro to, abychom vyjednali náhradní termín.

V kanceláři Kulturního centra lze zakoupit i poukaz v podobě kartičky s uvedeným programem, který dárkově doplní darované vstupenky. Poukaz lze zaslat i mailem. Kontaktujte zc.flogck@avotnazab.j

5.3.2021
ÚSMĚVY JAROMÍRA HANZLÍKA
Osobně se setkat s tímto oblíbeným hercem je jedinečná příležitost, jak si připomenout jeho cestu hereckým životem. Filmové klenoty jako Postřižiny či Slavnosti sněženek, legendární Léto s kovbojem, televizní seriály Nemocnice na kraji města, Sanitka, nebo Cirkus Humberto... To je jen zlomek rolí, ve kterých Jaromír Hanzlík zářil. To vše bude zmíněno během večera plného vyprávění a historek ze zákulisí divadla.
Vstupné: 240,- Kč

25.3.2021
HRADIŠŤAN & JIŘÍ PAVLICA
Všichni v této době potřebujeme pohlazení po duši, a to neumí lépe nikdo jiný, než ojedinělé hudební těleso s vysokou uměleckou i interpretační úrovní Hradišťan v čele s Jiřím Pavlicou. Tento výjimečný soubor s nezvykle širokým žánrovým záběrem, s netradičním repertoárem, který vychází zejména z folklóru doplní několika skladbami i stejně výjimečný pěvecký sbor Jizerka.
Vstupné: 520,- a 480,- Kč / dle místa sezení

9.4.2021
HRDÝ BUDŽES
Hrdinka příběhu, žákyně druhé třídy základní devítileté školy Helenka Součková, nás zkoumavým i naivním pohledem osmiletého dítěte sugestivně provází tragikomickými roky husákovské normalizace. Není třeba více přibližovat divadelní hru, ve které září Bára Hrzánová.
Vstupné: 490,- a 450,- Kč / dle místa sezení

22.4.2021
MIG 21
Kapela Mig 21 s frontmanem Jiřím Macháčkem je chlapecká taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5 Smíchova. Kromě kvalitního popu jsou jejich koncerty taky plné humoru!
Vstupné v předprodeji: 380,- a na místě 420,- Kč

Dárkové vánoční poukazy Vám rádi vystavíme i na tyto přesunuté akce:

7.1.2021
NALEVO OD VÝTAHU
Francouzská situační komedie, ve které všechno začne, jako v mnoha dobrých inscenacích, zabouchnutými dveřmi. V hlavní roli: Roman Vojtek, dále hrají: Kristýna Kociánová, Jiří Ployhar, Jana Tabrea, Vilém Udatný, Lenka Zbranková, Zdeněk Rohlíček
Vstupné: 350,- Kč

12.1.2021
NA PLNÝ COOLE - Nový zábavný program Zdeňka Izera
Pořad, ve kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Z. Izera. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček.
Vstupné: v předprodeji 280,- / na místě 310,- Kč

9.2.2021
KOULE
Hra s podtitulem „Příběh vrhačky“ je tragikomickým fiktivním portrétem zestárlé československé těžké atletky Mileny. V hlavní roli: Pavla Tomicová a dále hrají: Zora Valchařová-Poulová, Kamila Sedlárová, Isabela Smečková Bencová / Natálie Holíková, Jiří Zapletal, Tomáš Lněnička / Jiří Panzner, Zdeněk Petrák...
Vstupné: 370,- Kč

17.3.2021
MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD
Inteligentní, důvtipná a vynalézavá situační komedie. V roli hravého lháře exceluje Aleš Háma, který se dokáže vykroutit i ze zdánlivě bezvýchodných situací a vymýšlí si s takovou intenzitou, jako by to byl skutečně zažil. Hrají: Aleš Háma, Petr Motloch, Tereza Kostková, Nela Boudová, Michaela Sejnová / Lucie Okonová
Vstupné: 320,- Kč

15.5.2021
FABRIKA MUSICA - LACO DECZI & CELULA NEW YORK
Koncert velkého semilského jazzového festivalu JAZZ POD KOZÁKOVEM proběhne v netradičním industriálním prostoru FABRIKY 1861. Široké pojetí jazzu, experimentování a neustálá potřeba hledání zvuku, takový je hudební projekt skupiny Zabelov Group. Hlavní hvězdou bude slavný trumpetista Laco Deczi se svou kapelou Celula New York složenou ze samých skvělých muzikantů.
Vstupné: 260,- Kč

Obdarovat můžete formou vánočního dárkového poukazu.

Podrobnější informace najdete na www.kcgolf.cz a v kanceláři KC Golf.

< Zpět na přehled akcí