Únor 2020
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1

JAZZ POD KOZÁKOVEM

16.11.2019 19:30:00
JAZZ POD KOZÁKOVEM - ZMĚNA PROGRAMU

Vážení příznivci jazzu a kvalitní hudby,
velice se omlouváme, ale ze zdravotních důvodů se vystoupení paní Evy Pilarové v rámci 33. Mezinárpodního festivalu Jazz pod Kozákovem v Semilech ruší. Neruší se tím ale sobotní slavnostní večer 16.11. v rámci festivalu. Jsme rádi, že se nám podařilo zařídit vysoce kvalitní seskupení Marešová Yasinski RAZAM s jednou z našich předních zpěvaček Ivou Marešovou. Přijďte tedy mezi nás, za krásným zážitkem, na večer plný hudby (Magnum Jazz Big Band, Marešová Yasinski RAZAM, Prague Rhytm Kings), spojený s degustací kvalitních přívlastkových vín (vinný sklep „U Stebenky“).
Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás.
Za organizační výbor JpK Martin Brádle,
ředitel KC Golf Semily, p.o.

33. ročník jazzového festivalu v duchu oslav sametové revoluce. Slavnostní večer věnovaný jazzu a svobodě zahájí mladý energický orchestr Magnum Jazz Bigband / Praha a Marešová Yasinski RAZAM / Praha. V předsálí večer příjemně zakončí orchestr Prague Rhythm Kings.
Mimořádnost večera podpoří i
degustace přívlastkových vín z Vinného sklípku U Stebenky. Volná, neřízená ochutnávka těchto vín bude po celý večer v předsálí Kulturního centra Golf.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod.
Vstupné: 350,- Kč / studenti (s průkazem ISIC) 260,- Kč

(Využijte možnosti koupit si zvýhodněnou vstupenku na oba festivalové dny za 500,-).

Marešová Yasinski RAZAM
Worldmusic se silnými slovanskými kořeny, ve které se potkávají hudebníci z Čech, Běloruska a Ruska.
Původně působili jako trio Marešová Yasinski Vašíček a v této sestavě vydali v roce 2016 úspěšné album „Kéž bouře by přišla“. Později začali spolupracovat s ruským violistou Iliou Chernoklinovem a bubeníkem Radkem Doležalem. Jejich autorské písně jsou postaveny především na zvuku akordeonu fenomenálního běloruského akordeonisty Aliaksandra Yasinského a výrazném projevu zpěvačky Ivy Marešové. Marešová a Yasinski vystupují v současnosti jednak jako samostatné duo, ale mnohem častěji je můžete vidět a slyšet i s dalšími výše jmenovanými hudebníky. Nově začali právě pro seskupení, ve kterém se potkávají i s dalšími muzikanty, používat název RAZAM, což v běloruštině znamená dohromady, společně. Jejich koncerty tak získávají na pestrosti, neboť veškerý svůj repertoár mají zaranžovaný pro různá nástrojová obsazení. Texty písní jsou převážně české, ale používají i běloruštinu, nebo makedonštinu. Marešová Yasinski RAZAM momentálně pracují ve studiu na dalším autorském albu. Kromě toho, že se všichni jmenovaní věnují své vlastní společné tvorbě, spolupracují též s dalšími známými hudebními osobnostmi napříč všemi žánry a kulturami. Jejich živé koncerty patří k velkým hudebním zážitkům, které se diváků dotýkají svou syrovostí, autenticitou a v neposlední řadě i výborným zvukem zvukaře Petra Janečka. Aliaksandr Yasinski zaranžoval též program pro Marešová Yasinski RAZAM a symfonický orchestr. Ukázky z jejich živých vystoupení a oficiální videoklipy můžete shlédnout v následujících odkazech.
Iva Marešová – zpěv
Aliaksandr Yasinski – akordeon
Michael Vašíček – kytary, basa
Ilia Chernoklinov – viola, klavír
Radek Doležal – bicí, perkuse, klavír
Petr Janeček - zvuk

Předprodej od v kanceláři KC Golf, v Turistickém informačním centru Semily a v pokladně Kina Jitřenka.
VSTUPENKY MŮŽETE NAKUPOVAT I BEZHOTOVOSTNĚ PŘES POČÍTAČOVÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM !!!
Vstupenky nelze rezervovat, pouze zakoupit!
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Rezervace vstupenek platí 30 dní.
Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 30 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.


Koupit
< Zpět na přehled akcí
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function curl_setopt_array() in /media/DataGalactica/data/web/kcgolf.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php:946 Stack trace: #0 /media/DataGalactica/data/web/kcgolf.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php(353): PiwikTracker->sendRequest('http://www.kcgo...') #1 /media/DataGalactica/data/web/kcgolf.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(142): PiwikTracker->doTrackPageView('') #2 /media/DataGalactica/data/web/kcgolf.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(101): TPiwik->track() #3 /media/DataGalactica/data/web/kcgolf.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(543) : eval()'d code(3): TPiwik->onShutdown() #4 /media/DataGalactica/data/web/kcgolf.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(730): event_onShutdown_aadb4b78_2bea_4b57_903b_709b939f0390('...', NULL) #5 /media/DataGalactica/data/web/kcgolf.cz/www/core/classes/_new/Core/show.php(1224): TEvents->runEvents('onShutdown', Array, 'html') #6 /media/DataGalactica/data/web/k in /media/DataGalactica/data/web/kcgolf.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php on line 946