Leden 2023
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Semilské kulturní léto
Během letních prázdnin pravidelně probíhají koncerty v parku Ostrov a v prostranství před Kulturním centrem Golf.
V programu nechybí ani pohádky či představení pro celou rodinu.

Kulturní centrum Golf Semily uvede v červenci a srpnu 2022:

pátek 1. července
SEMILSKÁ 12
Tradiční letní promenádní koncert místní dechové hudby, která má za sebou již letitou tradici a vystoupí pod vedením kapelníka Daniela Bismilera.
V případě špatného počasí nebo naopak příliš velkého tepla proběhne koncert v KC Golf.
Prostranství před hlavním vchodem do Kulturního centra Golf od 17.00 hod.

Vstupné dobrovolné

pátek 1. července
DISCO PARTY - ROZHLASOVÉ LEGENDY

Letní akce pod širým nebem. Hudbu širokého spektra Vám namixují rozhlasové legendy Aleš Mastník (RCL, E2, RČH, Čro) a Jarda Hoření (RCL, RČH, Čro). Disco s megahity od 90. let do současnosti.
V případě špatného se party nekoná.
Prostranství před hlavním vchodem do Kulturního centra Golf od 22.00 hod.
Vstupné dobrovolné

pátek 15. července
KOCOUR V BOTÁCH
Žili byli tři bratři a tatínek jim nechal dědictví... Nejstarší syn dostal mlýn, prostřední peníze a nejmladší, hm, na toho zbyl jen kocour. Cha chá, jen obyčejný kocour? Ale pozor, on tak docela obyčejný není, on totiž mluví! A dokáže taky ledacos vymyslet a zařídit, třeba princeznu nebo... Nevěříte? Tak se přijďte podívat! Pro děti od 3 let hraje divadlo Buchty a loutky V případě nepříznivého počasí proběhne pohádka v KC Golf.
Park Ostrov od 16.00 hod.
Vstupné dobrovolné

pátek 15. července
SUFFERING SOULS
Rockový nářez místních stálic a zpěvačka Nikita. Kvalitní rock s kapelou, které to pěkně šlape a má svým fanouškům stále co nabídnout. 2S zahrají skladby předních českých i světových kapel.
V případě špatného počasí se zábava nekoná.
Park Ostrov od 21.00 hod.
Vstupné dobrovolné

čtvrtek 11. srpna
LUCIE REVIVAL & ONDŘEJ FENCL A HROMOSVOD

Nejdřív vystoupí kapela Hromosvod, která je srdeční a současně domovská kapela Ondřeje Fencla, který jinak hraje třeba s Lubošem Pospíšilem, Vladimírem Mertou nebo skupinou Schodiště. Kapela hraje našlapaný písničkový folk-rock s autorskými texty.
Příznivci skupiny Lucie si užijí revival ve špičkovém provedení. Nejúspěšnější revival české superskupiny má na kontě stovky koncertů napříč republikou. Díky přesvědčivému frontmanství Ondřeje Fencla a jednomu z nejlepších českých bubeníků Tomáši Markovi si může pražský revival dovolit opravdu věrnou interpretaci veškerých hitů jako jsou Amerika, Černí andělé, Oheň, Dotknu se ohně, Chci zas v tobě spát...
V případě nepříznivého počasí proběhne v KC Golf.
Park Ostrov od 19.30 hod.
Vstupné dobrovolné

čtvrtek 25. srpna
NARUŠENÍ - NOVÝ CIRKUS + WORKSHOP
Kus vyhlášeného festivalu Letní Letná v Semilech!!!

Nezávislý soubor „Cirkus TeTy“ z Prahy se zaměřuje na vzdušnou akrobacii a hledání nových závěsných materiálů a tvarů. Inscenace Narušení je hra pro dvě performerky a pohybuje se na pomezí nového cirkusu a fyzického divadla. Využívá techniky vzdušné akrobacie, a uvidíte nápadité způsoby visu a balance na zlaté zavěšené židli. Tato neobvyklá podívaná, která propojuje akrobatické umění, pohybové divadlo, rytmus a hudbu je vhodná pro dospělé, mládež a děti od 5ti let.
Po představení bude následovat workshop. Zájemcům, kteří si budou chtít prvky akrobacie vyzkoušet performerky poodhalí techniku vzdušné akrobacie na závěsných šálách. Můžete zažít, jak složité je zvládnutí akrobatických cviků.
V případě nepříznivého počasí proběhne program v KC Golf.
Park Ostrov od 16.00 hod.
Vstupné dobrovolné

neděle 4. září
MEMORIÁL TOMÁŠE HYKY

Již popáté hudebně zavzpomínáme na výborného muzikanta a zveme Vás na jeho počest na country odpoledne s kvalitní hudbou. Zahraje country skupina Kapelníci ze Železného Brodu a folková skupina Marola z Prahy. Hvězdou hudebního odpoledne bude legendární brněnská skupina ze sedmdesátých let TRAPEŘI S ROBERTEM KŘESŤANEM - první kapela Roberta Křesťana, která letos slaví 50. let od svého vzniku! Přijďte si poslechnout písničky, jako jsou třeba Pojďme se napít, Královna cest, Balada o cínovejch vlnách, Dostal jsem facku od silnice, Jesse Younger nebo Pět prázdnejch sluncí.
Memoriál je pořádán ve spolupráci Kulturního centra Golf a kapely Sapr, jíž byl Tomáš členem. V případě špatného počasí proběhne akce v KC Golf.
Park Ostrov od 14.00 hod.
Vstupné dobrovolné