Listopad 2023
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
Semilské kulturní léto
Během letních prázdnin pravidelně probíhají koncerty v parku Ostrov a v prostranství před Kulturním centrem Golf.
V programu nechybí ani pohádky či představení pro celou rodinu.

Kulturní centrum Golf Semily uvede v červenci a srpnu 2023:

pátek 14. července
SEMILSKÁ 12
Tradiční letní promenádní koncert místní dechové hudby, která má za sebou již letitou tradici a vystoupí pod vedením kapelníka Daniela Bismilera.
V případě špatného počasí nebo naopak příliš velkého tepla proběhne koncert v KC Golf.
Prostranství před hlavním vchodem do Kulturního centra Golf od 17.00 hod.

čtvrtek 20. července
LOCIKA
Vyprávění o zlatovlasé dívce a nebojácném princi. O čarodějce Cecílii, která to všechno myslela dobře. O rodičích, kteří léta hledají svojí holčičku. O královně Rozálii, která musela svému synu donést svačinu a tato touha ji dovedla až na poušť. O tom, jak všichni dlouho hledali až našli. Salát. Lociku. Salát Lociku. A o pohádkové chuti tohoto salátu. A samozřejmě o lásce. Pro děti od 3 let hraje divadlo B. V případě nepříznivého počasí proběhne pohádka v KC Golf.
Park Ostrov od 16.00 hod.

pátek 4. srpna
HUSY NA TAHU
Aneb co jsme všechno viděli, když jsme k vám letěli. I obrovské věci ztrácí z pimprlové perspektivy na své velikosti a skutečnost vypadá až neskutečně. O tom vědí husy své. Někomu z toho kolikrát naskočí i husí kůže. Divadlo pro malé diváky v podání Divadla Marky Míkové a Antonína Novotného pobaví i dospělé. Je totiž improvizací, do které se mohou zapojit i diváci. Při tom se zpívá, tančí a hraje na tahací harmoniku. V případě nepříznivého počasí proběhne pohádka v KC Golf.
Park Ostrov od 16.00 hod.

pátek 4. srpna
Tomáš KOČKO & ORCHESTR – World Music s moravskými kořeny.
Přední představitelé tuzemské world music a dvojnásobní držitelé ceny Anděl rozezní svižnou muziku inspirovanou moravskou lidovou hudbou semilský park Ostrov. Tomáš Kočko & ORCHESTR koncertují v Evropě od Ruska až po Irsko, hrají na festivalech folklórních, folkových, rockových i metalových. Máme se tedy na co těšit! V případě nepříznivého počasí proběhne v KC Golf.
Park Ostrov od 19.30 hod.

 

pátek 11. srpna
BRATŘÍ SPECIÁL
Jedinečný a neopakovatelný novocirkusový program, o jehož průběhu rozhodnou diváci. Bratři v tricku přivážejí na scénu rekvizity ze všech svých představení, ať to jsou Malíři, Plovárna, Běžkařská odysea nebo Prasečí cirkus. Račte si připomenout či doplnit chybějící zážitky. Pečlivě vybraná čísla nejen z těchto představení vložená do klobouku. Můžete losovat! Zveme vás na neutuchající studnici humoru, laskavého i sebeironického, v kombinaci s bravurně zvládnutým žonglérstvím. Tato zábavná podívaná, které propojuje pohybové divadlo, rytmus a žonglování je vhodná pro dospělé, mládež a děti od čtyř let. V případě nepříznivého počasí proběhne program v KC Golf.
Park Ostrov od 16.00 hod.

 

pátek 11. srpna
HONZA KŘÍŽEK / SUFFERING SOULS
Honza Křížek se svou kapelou představí průřez skrz svoji hudební kariéru. Zakladatel a bývalý frontman Walk Choc Ice, který později hrál a spolupracoval s Blue Effect, Koller Bandem, Annou K., Meky Žbirkou nebo Ivanem Králem, zpěvák a frontman je šestým rokem na sólové dráze. V rockovém nářezu bude pokračovat místní kapela Suffering Souls se zpěvačkou Nikitou. Zahrají skladby předních českých i světových kapel. V případě špatného počasí se zábava přesune do KC Golf.
Park Ostrov od 19.30 hod. Vstupné dobrovolné.

 

neděle 3. září
MEMORIÁL TOMÁŠE HYKY
Již pošesté hudebně zavzpomínáme na výborného muzikanta a zveme Vás na jeho počest na country odpoledne s kvalitní hudbou. Zahraje celt-folk-rocková kapela ISARA, věnující se hudbě britských ostrovů – tedy Anglie, Skotska a Irska. V jejím repertoáru najdete převážně balady a „písně s příběhem“.

Dalším vystupujícím bude svérázný pěvec a muzikant, věčně neklidný dobrodruh, který zasvětil značnou část svého dosavadního života hudbě starobylého amerického venkova MARTIN ŽÁK. Na závěr vystoupí kapela MODROTISK, která má v repertoáru kromě klasických bluegrassových a newgrassových písniček a instrumentálek i gospely, skladby s příchutí swingu a folku. Memoriál je pořádán ve spolupráci Kulturního centra Golf a kapely Sapr, jíž byl Tomáš členem. V případě špatného počasí proběhne akce v KC Golf.
Park Ostrov od 14.00 hod.

Vstupné dobrovolné. Změna programu vyhrazena. V případě nepříznivého počasí proběhne vybraný program v KC Golf.
www.kcgolf.cz