Červenec 2024
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Semilské kulturní léto
Během letních prázdnin pravidelně probíhají koncerty v parku Ostrov a v prostranství před Kulturním centrem Golf.
V programu nechybí ani pohádky či představení pro celou rodinu.

čtvrtek 11. července
O ČERVENÉ KARKULCE
Poetická pohádka vsazená do prostředí staré půdy a vůně bylin. Jde o příběh v příběhu. Malý chlapec Vítek vypráví dětem o své babičce, o její zahrádce, zvířátkách a také o staré půdě, kde je velký proutěný koš plný polštářů, které vyprávějí pohádky. Vítek usíná, polštáře ožívají a sehrávají pohádku „O Červené Karkulce“. Pohádku pro děti od tří let hraje DS Pruhované panenky. V případě nepříznivého počasí proběhne pohádka v KC Golf.
Park Ostrov od 17.00 hod.

pátek 12. července
SEMILSKÁ 12
Tradiční letní promenádní koncert místní dechové hudby, která má za sebou již letitou tradici a vystoupí pod vedením kapelníka Daniela Bismilera.
V případě špatného počasí nebo naopak příliš velkého tepla proběhne koncert v KC Golf.
Prostranství před hlavním vchodem do Kulturního centra Golf od 17.00 hod.

čtvrtek 18. července
ZVĚŘINEC / Yellow Sisters
Barevné písničky mnoha hudebních stylů jsou základním kamenem vystoupení ženské vokální kapely Yellow Sisters, kterou doplňuje i beatboxer Honza Melichar. Zvěřinec je věnován všem dětem a jejich dospělákům. Hudba Yellow Sisters je rytmická, srší nakažlivou energií a baví celou rodinu. Můžete si zazpívat, zatančit, zabeatboxovat a hlavně si užít skvělou atmosféru. V případě nepříznivého počasí proběhne koncert v KC Golf.
Park Ostrov od 17.00 hod.

čtvrtek 18. července
YELLOW SISTERS / LABYRINT HLASŮ
Yellow Sisters - originální česká acapella, která si píše vlastní písně, improvizuje, experimentuje a hledá nové způsoby, jak uchopit melodii, rytmus, náladu a vytvořit hlasem hudbu... Čtyři hlasy, čtyři srdce, čtyři přístupy obohacené beatboxem vás přenesou do krajiny snění. Yellow Sisters jsou zvukovými iluzionistkami a procházejí s lehkostí napříč žánry soulu, funky, r'n'b, world music, jazzu a reggae. V případě nepříznivého počasí proběhne program v KC Golf.
Park Ostrov od 20.00 hod.

čtvrtek 25. července
ROMEO A JULIE: MOR NA TY NAŠE PAKA
Divadlo DNO a Národní divadlo Roškopov v režii Jiřího Jelínka uvádí rodinné loutkové divadlo ve službách velkého dramatu aneb Kašpárek to zařídí. Dva znepřátelené rody někdy dávno někde ve Veroně: „Prosím vás, já proti Nové Pace nic nemám, ALE… Tady jste ve Staré Pace, tak se podle toho chovejte!“ Jak by to vypadalo, kdyby Romeo a Julie byli z Paky? V případě nepříznivého počasí proběhne představení v KC Golf.
Park Ostrov od 17.00 hod.

pátek 16. srpna
J.O.E. / Johnny & Jenny
J.O.E. a Rue jsou nerozlučná dvojka. J.O.E. je robot, který udělá pro Rue vše na co si jen vzpomene. Vždy je pro každou novou hru, dohlíží na správnou stravu, umí ošetřit, zabavit, je zkrátka nejlepší. Alespoň do chvíle, než Rue začne pokoušet hranice jejich přátelství. Autorské veselé pohybové divadlo pro celou rodinu! V případě nepříznivého počasí proběhne divadlo v KC Golf.
Park Ostrov od 17.00 hod.

pátek 16. srpna
SUFFERING SOULS
Připravte se na večer plný energie a rockové muziky. Suffering Souls zahrají mix coverů předních českých i světových kapel, od legendárních klasiků až po hity současnosti. V případě špatného počasí se zábava nekoná.
Park Ostrov od 20.00 hod.

neděle 1. září
MEMORIÁL TOMÁŠE HYKY
Již pošesté hudebně zavzpomínáme na výborného muzikanta a zveme Vás na jeho počest na country odpoledne s kvalitní hudbou. Zahraje country kapela BÁRY, trojhlasý vokál doprovázený akustickými nástroji. Další vystupující bude dámská bluegrassová kapela OD PLOTNY SKOK. Na závěr vystoupí folková zpěvačka, která je na tuzemské hudební scéně známá pod přezdívkou „první dáma folku“ PAVLÍNA JÍŠOVÁ. Pavlína vystoupí v doprovodu kapely UNDERGRASS, která má v repertoáru kombinace folkových, bluegrassových, jazzových a někdy i bigbítových prvků. Memoriál je pořádán ve spolupráci Kulturního centra Golf a kapely Sapr, jíž byl Tomáš členem. V případě špatného počasí proběhne akce v KC Golf.
Park Ostrov od 14.00 hod.

Vstupné dobrovolné. Změna programu vyhrazena. V případě nepříznivého počasí proběhne vybraný program v KC Golf.
www.kcgolf.cz