Červen 2022
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ BEZ ABONENTNÍHO PŘEDPLATNÉHO:

Na jarě jsme se zaměřili na amatérské soubory a nabídka je bohatá:

2. dubna
OPONA NAHORU!
Premiéra domácího divadelního souboru Podio! Závěť zesnulého Michaela svede do chátrajícího divadla pět rozdílných žen - jeho milenku, bývalou ženu, dceru, matku a výkonnou asistentku. Mají jen jeden úkol - postavit divadlo opět na nohy, "jak si to nebožtík přál". Přijďte podpořit semilské herečky a užít si anglickou komedii plnou překvapivých situací a nečekaných zvratů!

5. dubna
BOŽSKÝ ŘÍZEK
Velice úspěšné autorské představení turnovského ženského souboru „Nakafráno“ se po letech vrací do Semil. Božský řízek divákovi poodhalí další zákoutí ženské duše, tentokrát půjde o zákoutí duší žen „vylehávajících“ těhotných, žen prostých i tajemných. Proč je Božský řízek božský? O tom více v komedii s takřka detektivní zápletkou, která má opět jednu velkou ambici, a to diváka hlavně pobavit a rozesmát.

6. května
JE ÚCHVATNÁ
Skutečností inspirovaný příběh zpěvačky Florence Foster Jenkins, která věřila ve svůj úžasný soprán, přestože ve skutečnosti zpívala příšerně falešně... Byla celebritou se vším všudy a měla kariéru, kterou by jí leckterá operní diva mohla závidět. Byla výjimečná, přesněji řečeno výjimečně příšerná. Pravdivá komedie o nejhorší pěvkyni na světě v podání divadelníků z Tatobit.

31. května
VE STODOLE U SLEPIC
Autorský ženský divadelní soubor Nakafráno z Turnova uvádí zcela nový unikátní divadelní žánr, jakým je “teátrnovela”. Jejich nová divadelní hra je první vlaštovkou svého druhu. Divák se stane svědkem toho, jak jde čas, jak pevná jsou rodinná pouta a pozná, že život není jen procházka růžovou zahradou. Takový příběh se může stát i ve vaší ulici.

Začátky všech představení budou v 19 hodin

Bližší informace na tel. 481 625 092, e-mailu zc.flogck@avotnazab.j a v kanceláři kulturního domu.