Březen 2023
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

ABONENTNÍ DIVADELNÍ SEZÓNA 2018

30.11.2017 - 5.1.2018

ABONENTNÍ DIVADELNÍ SEZÓNA 2018

Divadelní předplatné bude nově na čtyři představení na celý kalendářní rok.
Divadelní předplatné může být vhodným dárkem pod stromeček - v nabídce jsou dárkové poukazy.

LIGA PROTI NEVĚŘE
Komedie s detektivní zápletkou, tak by se dala charakterizovat tato divadelní inscenace – žena a její milenec, vracející se manžel, další žena hledající svého manžela. Je to ten původní milenec nebo není? Manžel je prý v koupelně – mrtev! Dá se utéci z třetího patra? Dá se vraždit žehlicím prknem? Vejde se milenka do krbu? No to by se z toho jeden zbláznil! Nebo snad všichni? Zdeněk Podskalský, autor hry, zde předvedl svůj neotřelý smysl pro humor korunovaný nečekaným rozuzlením.
Slavná komedie tak ožívá v nové verzi s Ivo Šmoldasem, Michaelou Kuklovou, Veronikou Architeva a Petrem Máchou v režii Bisera Arichteva.
Délka představení: 100 min.s přestávkou
www.nordproduction.cz

Termín uvedení: 12. února 2018

ODDACÍ LIST
Osvěžující, zábavná rodinná komedie, okořeněná dialogy ze života z pera Ephraima Kishona má originální zápletku. V jedné izraelské rodině se provdává dcera, avšak konzervativní matka ženicha vyžaduje oddací list rodičů nevěsty. Ten však kupodivu není k nalezení. Řada komických situací s jemnou nadsázkou a chytrou ironií provokuje i k zamyšlení: vzali bychom si svého partnera i po dvaceti letech společného soužití? Tato bravurně napsaná komedie Divadla Rokoko zábavnou formou postihuje vztahy v běžné rodině. Různé stereotypy, urážky, trucování, zamilovávání se i odpouštění, tak jak to všichni známe…
Hrají: Taťjana Medvecká, Jan Vlasák, Marika Procházková, Marcel Rošetzký, Tomáš Novotný, Radka Fidlerová
Délka představení
: 135 min.s přestávkou
www.mestskadivadlaprazska.cz
Termín uvedení: duben 2018 – bude upřesněno.

BESÍDKA DIVADLA SKLEP
Tradiční představení divadla Sklep v novém podání složené z mnoha humorných výstupů, skečů, gagů, písní a tanců, které polechtají bránici i tomu největšímu morousovi. Jedná se o revuální pásmo scének čerpajících ze svérázného a osobitého smyslu pro humor všech členů divadla Sklep. Každým rokem je Besídka jiná, sestavena ze zcela nových scének, ve kterých účinkují kmenoví členové souboru a jejich přátelé jako hosté.
Hrají: David Vávra, Milan Šteindler, Jiří Fero Burda, František Váša, Jana Hanáková, Tereza Kučerová, Marta Marinová, Hana Navarová, Lenka Vychodilová, Lenka Andelová, Roman Fojtíček, David Noll, Jiří Podzimek a Vladimír Vytiska / Rasťo Uhrík.
www.divadlosklep.cz
Termín uvedení: podzim 2018 – bude upřesněno.

PERFECT DAYS
Romantická komedie nejen o ženách a nejen pro ženy o životě, který pro nás vždy chystá něco úplně jiného, než si plánujeme...
Úspěšná kadeřnice Barbs má na první pohled úplně všechno: prosperující firmu, popularitu, exkluzivní byt, přátele a pečlivou matku. Ovšem jedno jí chybí – nějak nestihla mít dítě a zbývá jí posledních pár let, kdy se to musí podařit. Jenže manželství se jí rozpadlo, nejbližší přítel je homosexuál a potencionální otcové z nejrůznějších důvodů selhávají. Barbs si připadá absolutně nenaplněná. Lov na kvalitního dárce spermatu se pro ni pomalu ale jistě stává prioritou a posedlostí.
Hrají: Jan Dolanský, Lenka Vlasáková, Dana Syslová, Petra Jungmanová, Vilém Udatný a Jan Hofman.
Délka představení:
120 min. s přestávkou
www.ipantheon.cz
Termín uvedení: podzim 2018 – bude upřesněno.

Začátky všech představení vždy od 19 hod. Přesné termíny jednotlivých divadel jsou v jednání.
Cena abonentní legitimace: 1.200,- Kč
ABO v prodeji od 1.12.2017
Rezervace stávajících míst nejpozději do 5.1.2018
Prosím stávající i nové abonenty, aby se hlásili do začátku ledna.
Kontakt: zc.flogck@avotnazab.j , 606 040 733


< Zpět na přehled akcí