Červen 2023
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2

BUBENICKÁ SHOW MR.POPELINA & YO YO BAND

7.10.2022 19:30:00

BUBENICKÁ SHOW MR.POPELINA & YO YO BAND
Klubová scéna odstartuje velkolepou show a to nejen tou bubenickou. Programu tohoto rytmy i tancem nabitého večera se ujme Robert Tomáš alias Mr.Popelino. Hvězdným hostem bude stálice naši hudební scény, kapela Yo Yo Band s hity, jako Karviná, Jedem do Afriky, Rybitví či Kladno... ve stylu REGGAE. Dalšími vystupujícími bude legendární bubeník František Hönig, Joe Satriani Tribute, Lédl Jazz Q, Jiří Hřešil + kapela TIXTIDE.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod.
Vstupné: 280 Kč / děti do 15ti let 140 Kč

Yo Yo Band-Česká hudební kapela založená v roku 1975 Richardem Tesaříkem, Vladimírem Tesaříkem, Ondřejem Hejmou a Juliusem Novotným-Kuzmou.
Kapela patří ke stálicím naši hudební scény a jejich hity, jako Karviná, Jedem do Afriky, Rybitví či Kladno... ve stylu REGGAE vás teleportuje na slunné pláže.

Bubeník František Hönig absolvoval vojenskou konzervatoř a po působení v Posádkové hudbě Praha a doprovodné skupině Lenky Filipové se stal členem kapel Nová růže, Delirium, Pražský výběr, No Guitars, Work, Shop and More. Hrál v muzikálových orchestrech Jesus Christ Superstar, Evita a Vlasy, patří k nejvyhledávanějším tuzemským studiovým hráčům a vydal svou bubenickou videoškolu.
V současné době hraje František v ABBA WORLD REVIVAL, s kterým sklízí úspěchy doma i v zahraničí.
Od roku 2000 mají společně s Davidem Hofrichterem výhradní zastoupení a distribuci zn.SONOR a ISTANBUL AGOP v České republice.

Pocta Jiřímu Hlavovi:
Jiří Hlava byl Český Jazzový trumpetista. Byl významnou osobností České jazzové, ale i popové scény. Jako solista byl stálým členem orchestru Československého rozhlasu, později Big Bandu Radio Praha a Big Bandu Felixe Slováčka. Spolupracoval s mezinárodními rozhlasovými orchestry. Na domácí scéně hrál s orchestry Karla Vlacha, Gustava Broma, Václava Hybše, Ladislava Štaidla.
Pravidelně koncertoval s Turnovskou jazzovou formací Lédl Jazz Q.

Joe Satriani Tribute-pocta fenomenálnímu kytaristovi, můžete se těšit na instrumentální, ale i na zpívané hity.
Pavel " Biky" Krejčí kytara, zpěv, Roman Tomáš baskytara, zpěv, Mr.Popelino bicí, zpěv.

Lédl Jazz Q zahraje v sestavě: Bohuslav Lédl piano, Ivan Hájek kontrabas, Roman Němec trumpeta, Robert Tomáš alias Mr-Popelino bicí.

NA SÁLE STOLOVÁ ÚPRAVA. Předprodej v kanceláři KC Golf, v Turistickém informačním centru Semily a v pokladně Kina Jitřenka.
VSTUPENKY MŮŽETE NAKUPOVAT I BEZHOTOVOSTNĚ PŘES POČÍTAČOVÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM !!!

Vstupenky nelze rezervovat, pouze zakoupit! Dětské slevy lze zakoupit pouze na předprodejních místech.

Koupit
< Zpět na přehled akcí