Červen 2021
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4

NALEVO OD VÝTAHU

10.6.2021 19:00:00

NALEVO OD VÝTAHU - DIVADLO V ČERVNU BUDE!
Semilská kultura začíná zase žít! S radostí Vám oznamujeme, že se 10.6. uskuteční již několikrát přesunuté divadelní představení.
Po dlouhé pauze nám kulturu v Semilech odstartuje francouzská situační komedie, ve které všechno začne, jako v mnoha dobrých inscenacích, zabouchnutými dveřmi. Hlavní postavou je Yan, výtvarník - tichý, klidný, plachý a spořádaný muž, kterého má konečně, po celých měsících tajného zbožňování, navštívit v bytě vdaná Florence. Decentní setkání se však v důsledku náhod a nedorozumění, vznikajících kvůli chorobně žárlivému sousedovi a jeho mladičké manželce, mění ve sled zdánlivě absurdních situací. Jedná se o velkou hereckou příležitost pro Romana Vojtka a další role ztvární: Kristýna Kociánová, Jiří Ployhar, Jana Tabrea, Vilém Udatný, Lenka Zbranková, Zdeněk Rohlíček.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod.
Vstupné: 350,- Kč

Neobejde se to bez pravidel a omezení.
Kapacita sálu bude omezena. Stále ale i po odečtení abonentních a již předprodaných sedadel zůstávají volná místa. Vstupenky bude možné koupit i před divadlem, přijďte, nebudete litovat!!!

Od 8.6. platí nové rozvolnění pro kulturu. Co to znamená pro návštěvu čtvrtečního divadla:

Každý návštěvník se musí prokázat potvrzením. Nově platí i samotesty. To znamená, že pokud nemáte jiné potvrzení (o prodělání, očkování, ze zaměstnání) stačí když si doma uděláte test dostupný v lékárnách (je v nabídkách i jiných prodejen) a negativní výsledek potvrdíte čestným prohlášením. Samotný test u sebe mít nemusíte (můžete mít vyfocený v telefonu, ale není podmínkou). Kdybyste test nestihli, bude možné si ho zakoupit u nás na vrátnici.

Připomínáme ještě ostatní platná potvrzení:
• negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní
• negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin
• prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce
• aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní
Nadále platí respirátory (bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). ) po celou dobu představení a zákaz konzumace v sále. Nově bude možné občerstvit se v předsálí u divadelního baru.

Chápeme, že nás všechny už obtěžují pravidla, která nás kvůli pandemii omezují. Bohužel bez splnění těchto podmínek nebude návštěva Kulturního centra Golf možná.
Děkujeme všem za pochopení, už teď se na Vás těšíme!


Předprodej v kanceláři KC Golf, v Turistickém informačním centru Semily a v pokladně Kina Jitřenka.
VSTUPENKY MŮŽETE NAKUPOVAT I BEZHOTOVOSTNĚ PŘES POČÍTAČOVÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM !!!

Vstupenky nelze rezervovat, pouze zakoupit! Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.Koupit
< Zpět na přehled akcí