Březen 2023
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

VÁNOČNÍ KULTURNÍ DÁRKY

11.12.2019 - 23.12.2019

KULTURNÍ ZÁŽITEK JAKO VÁNOČNÍ DÁREK

Chcete udělat svým blízkým radost? Darujte jim zážitek, který je potěší. Kupte jim dárkový poukaz na představení z bohaté nabídky Kulturního centra Golf.

úterý 14. ledna 2020
DUO ADAMIS

Koncert Dua Adamis potěší milovníky šlágrů. Zpěvné písničky, oblíbené pecky a dobrá nálada, to vše nabídne hudební seskupení Duo Adamis. Milovníkům TV Šlágr není tato dvojice rozhodně neznámá. Hudebníci - manželé Adéla a Milan Suchých říkají, že jejich žánr se těžko pojmenovává, mají totiž modernější rytmus, ale klasičtější texty inspirované lidovkou. V repertoáru mají bohatý výběr skladeb, ze kterých si vybere každý.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 15.00 hod.
Vstupné: 150,- Kč


středa 22. ledna 2020
RADŮZA
Koncert jedné z nejvýraznějších osobností české hudební scény. Zpěvačka, šansoniérka, písničkářka, harmonikářka i hudební skladatelka Radůza, představí spolu se svou kapelou průřez dosavadní tvorbou. Zazní nejen písně z posledního alba „Muž s bílým psem“ (říjen 2018), ale i písničky z prvních desek. Radůza se zvládne doprovodit na několik hudebních nástrojů, její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod.
Vstupné: v předprodeji 300,-Kč / na místě 350,-Kč

středa 12.února 2020
OLYMPIC - Permanentní tour
Jedinečné koncerty nestárnoucí rockové legendy české hudební scény. Skupina Olympic ve složení Petr Janda, Milan Broum, Jiří Valenta a Martin Vajgl zahraje skladby z posledních čtyř albSouhvězdí šílenců, Souhvězdí drsňáků, Souhvězdí romantiků a Trilobit. Samozřejmě že dojde i na největší hity.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod.
Vstupné: 690,-/650,-/590,- Kč (dle místa sezení)

pondělí 24.února 2020
DVA NAHATÝ CHLAPI
Úspěšná bláznivá komedie kontroverzního francouzského autora. Seriozní advokát, věrný manžel a otec dvou dětí, se jednoho dne probudí nahý v posteli se svým kolegou z práce. Ani jeden netuší, jak se do této situace dostali, manželka jednoho z nich však vymyslí způsob, jak zjistit pravdu. Ale ta je, jak se nakonec ukáže opravdové pravdě hodně vzdálená...
Hrají: Martin Zounar, Martin Kraus, Martina Randová, Daniela Šinkorová
Pořádá Top Art Promotion.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod.
Vstupné: 420,- a 390,- Kč (podle místa sezení)

sobota 14.března 2020
PEKAŘ + JAKUB DĚKAN TOUR
Talentovaní mladí zpěváci Pekař s Jakubem Děkanem o sobě dávají vědět nejen hity, ale i svým společným turné. Oba interpreti už mají za sebou desítky společných vystoupení a nyní představí playlist doplněný o nové písně. PEKAŘ, jeden z nejvýraznějších představitelů generace mladých písničkářů, držitel ocenění Objev roku v anketě popularity Český slavík, vydal dvě vysoce oceňovaná alba. JAKUB DĚKAN je liberecká ikona tuzemské hudební scény, vystupující na pódiích se svou kapelou.
V sále KC Golf Semily od 20.00 hod.
Vstupné: v předprodeji 300,-Kč / na místě 350,-Kč

středa 1.dubna 2020
Zábavný program Zdeňka Izera: „NA PLNÝ COOLE“
Pořad, ve kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Z. Izera. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené videoprojekcemi, nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky a světelnými efekty.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod.
Vstupné: v předprodeji 280,-Kč / na místě 310,-Kč

úterý 14.dubna 2020
VANDRÁCI VAGAMUNDOS: Na cestě střední Amerikou
Setkání s protagonisty dobrodružné cesty: Herci Pavel Liška, Honza Révai a kameraman Hynek Bernard – VANDRÁCI VAGAMUNDOS - tři měsíce vandrovali po střední Americe.
Nejdřív byli viděni v Panamě, pak mířili do džunglí Kostariky, vandrovali po velké Nikaragui, přes varování projeli Honduras, pak i zemi plnou vulkánů El Salvádor, nádhernou Guatemalu, maličké Belize a obrovské Mexiko.
Vybavili se kamerami, foťáky a dronem. Chtěli poznat místní kulturu, indiánské legendy a zažít i nečekané.
Vandráci Pavel Liška a Honzou Révai, kteří se svými besedami projeli křížem krážem celou naši republiku, na jedné ze svých posledních přednášek představí i to, co se nevešlo do jejich cestovatelsko zábavného pořadu na Prima COOL. Dozvíte se také něco o přípravách nové cesty, na kterou se vydají v říjnu 2020.
Čas bude i na dotazy diváků a autogramiádu.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod.
Vstupné: 300,- Kč

Vhodným dárkem je i divadelní předplatné na čtyři představení na celý kalendářní rok 2020. Darujte poukázku na následující čtyři představení:

NALEVO OD VÝTAHU
Francouzská situační komedie, ve které všechno začne, jako v mnoha dobrých inscenacích, zabouchnutými dveřmi. Hlavní postavou je Yan, výtvarník - tichý, klidný, plachý a spořádaný muž, kterého má konečně, po celých měsících tajného zbožňování, navštívit v bytě vdaná Florence. Decentní setkání se však v důsledku náhod a nedorozumění, vznikajících kvůli chorobně žárlivému sousedovi a jeho mladičké manželce, mění ve sled zdánlivě absurdních situací. Jedná se o velkou hereckou příležitost pro Romana Vojtka a další role ztvární: Kristýna Kociánová, Jiří Ployhar, Jana Tabrea, Vilém Udatný, Lenka Zbranková, Zdeněk Rohlíček
www.ipantheon.cz

Termín uvedení: 24. března 2020
Délka představení: 130 min. s přestávkou

SRNKY
Neobyčejné příběhy z Liberce. Srnky jsou příběhem outsiderů s kuriózními osudy. Jednou z postav je např. dirigent, který touží vystupovat v Japonsku a na Pražském jaru, ve skutečnosti však řídí orchestr při operetních představeních v Liberci. S jeho životem ještě víc zamává osudová nehoda s tragikomickými následky, která svede jeho kroky s dalšími nešťastníky, kteří proplouvají životem velmi neobvyklým způsobem. Cesty všech se jedné noci nečekaně spojí a jejich příběhy najdou rozuzlení až díky srnkám, které se objeví, bůh ví, odkud… Groteskní komedie, plná absurdity a bizarnosti.
V hlavních rolích Martin Stránský, Martin Polách, Tomáš Váhala, Jan Jedlinský, Karolína Baranová nebo Jana Hejret Vojtková.
www.saldovo-divadlo.cz
Termín uvedení: 7. dubna 2020
Délka představení: 90 min. bez přestávky

MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD
Inteligentní, důvtipná a vynalézavá situační komedie plná nečekaných situací o nejlepších přátelích, taková je inscenace pražského divadla v Rytířské. V roli hravého lháře exceluje Aleš Háma, který se dokáže vykroutit i ze zdánlivě bezvýchodných situací a vymýšlí si s takovou intenzitou, jako by to byl skutečně zažil. Na svého nejlepšího kamaráda svede všechno, včetně své vlastní nevěry a tím ho dostane do začarovaného kruhu vlastních lží, intrik a úskoků…
Hrají: Aleš Háma, Petr Motloch, Tereza Kostková, Nela Boudová, Michaela Sejnová / Lucie Okonová.
www.divadlovrytirske.cz
Termín uvedení: 22. září 2020
Délka představení: 120 min. s přestávkou

KOULE
Divadelní rozšířená podoba původně rozhlasové hry, která po svém uvedení rozpoutala doslova mediální smršť. Hra s podtitulem „Příběh vrhačky“ je tragikomickým fiktivním portrétem zestárlé československé těžké atletky Mileny, která lásce ke sportu obětovala všechno, i když ji stát s totalitním režimem nutil užívat doping, rozhodoval o účasti na závodech v zahraničí, vybíral jí přátele a zbavil soukromí. A Milena nyní svůj život plný komických i bolestných protikladů rekapituluje...
Hrají: Pavla Tomicová, Zora Valchařová-Poulová, Kamila Sedlárová, Isabela Smečková Bencová / Natálie Holíková, Jiří Zapletal, Tomáš Lněnička / Jiří Panzner, Zdeněk Petrák... www.klicperovodivadlo.cz
Termín uvedení: podzim 2020 – bude upřesněno.
Délka představení: 170 min. s přestávkou

Obdarovat můžete formou vánočního dárkového poukazu.
Podrobnější informace najdete na www.kcgolf.cz a v kanceláři KC Golf.


< Zpět na přehled akcí